Úterý, 04.srpen 2020
 
Hlavní menu
Aktuality
ČNS
Regionální svazy ČNS
Dokumenty
Reprezentace ČR
Mezinárodní soutěže
Pohárové soutěže
Mistrovství ČR
Ligové soutěže
Trenéři a rozhodčí
Mládež
Individuality
Historie
Projekty
Mediální servis
Prodejna
Chci hrát nohejbal
Chci pomoci nohejbalu
Pořádáme turnaj
Úrazové pojištění
Nejnovější obsah
Nově vloženo:
10.03. Pohár ČNS žen 2016
03.03. Mistrovství 2016 ČR
18.01. Mládež 2015-2017 ČOV
05.01. Pohár ČNS dorostu 2016
Naposledy upraveno:
10.06. ONS Náchod
10.06. KNS Hradec Králové
10.04. ONS České Budějovice
25.09. KNS Zlín
31.07. Ponožky ELWE s vlaječkou
22.05. Mistrovství 1981 ČSR
22.05. Mistrovství 1985 ČSR
Přihlášení





Zapomenuté heslo?
Kdo tu je ?
Právě zde jsou
Hosté : 11

Zpravodajství z nohejbalu a diskuse

Mistrovství 2010 ČR Tisk

Propozice, přihlášky :

Propozice MČR muži trojice K.Vary 21.8.2010 Propozice MČR muži trojice K.Vary 21.8.2010 (316.00 KB)

MČR muži trojice K.Vary - přihlášky MČR muži trojice K.Vary - přihlášky (20.50 KB)

Propozice MČR dvojice muži Vyškov Propozice MČR dvojice muži Vyškov (37.73 KB)

Přihlášky MČR dvojice muži Vyškov Přihlášky MČR dvojice muži Vyškov (19.50 KB)

Propozice MČR jednotlivců mužů Č.Budějovice Propozice MČR jednotlivců mužů Č.Budějovice 28.10.2010 (189.00 KB)

 

40. MČR mužů dvojic: 06.03.2010, Vyškov
1.SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary CKarel Bláha, Vladimír Babka
2.TJ AVIA Čakovice BDan Putík, Ondřej Cibulka
3.TJ Sokol SDS EXMOST Modřice "B"Martin Muller, Pavel Kop, Luboš Gryc
4.SK Šacung VHS Benešov 1947 CJosef Řehák, František Kalas, Kamil Kanda

MČR muži dvojice - prezentace Vyškov 2010 MČR muži dvojice - prezentace Vyškov 2010 (33.50 KB)

MČR muži dvojice - výsledky základních skupin Vyškov 2010 MČR muži dvojice - výsledky základních skupin Vyškov 2010 (64.00 KB)

MČR muži dvojice - výsledky play-off Vyškov 2010 MČR muži dvojice - výsledky play-off Vyškov 2010 (429.50 KB)

 

42. MČR mužů trojic : 21.08.2010 Karlovy Vary  
1.SK Šacung VHS Benešov 1947 "B"Doubrava, Holub, Stejskal, Klika
2.TJ AVIA Čakovice "A"Petřina, Pachman, Mrákava
3.TJ Sokol SDS EXMOST Modřice "A"Pelikán, Kop, Gulda
4.TJ Sokol SDS EXMOST Modřice "B"Muller, Pospíšil, Topinka, Rosenberk

 

MČR trojic mužů K.Vary - prezenční listina MČR trojic mužů K.Vary - prezenční listina (37.68 KB)

MČR trojic mužů K.Vary - skupina A MČR trojic mužů K.Vary - skupina A (30.61 KB)

MČR trojic mužů K.Vary - skupina B MČR trojic mužů K.Vary - skupina B (23.52 KB)

MČR trojic mužů K.Vary - skupina C MČR trojic mužů K.Vary - skupina C (23.53 KB)

MČR trojic mužů K.Vary - skupina D MČR trojic mužů K.Vary - skupina D (24.09 KB)

MČR trojic mužů K.Vary - výsledky play-off MČR trojic mužů K.Vary - výsledky play-off (11.09 KB)

 

17. MČR mužů jrdnotlivců : 28.10.2010 České Budějovice  
1.Petr VítSK Nohejbal Žatec
2.Tomáš BíbrSK LIAPOR WITTE Karlovy Vary
3.Jiří DoubravaSK Šacung VHS Benešov 1947
4.Michal KolenskýTJ Spartak Čelákovice

 

 

MČR muži jednotlivci - základní skupiny MČR muži jednotlivci Č.Budějovice - základní skupiny (46.00 KB)

MČR muži jednotlivci Č.Budějovice - výsledky play-off MČR muži jednotlivci Č.Budějovice - výsledky play-off (26.50 KB)

 
< Předch.   Další >
Partneři ČNS
BOTAS
GALA
ALEA
Triko4U
 tvcom
POKORNÝ - SÍTĚ
 

Top!