Úterý, 04.srpen 2020
 
Hlavní menu
Aktuality
ČNS
Regionální svazy ČNS
Dokumenty
Reprezentace ČR
Mezinárodní soutěže
Pohárové soutěže
Mistrovství ČR
Ligové soutěže
Trenéři a rozhodčí
Mládež
Individuality
Historie
Projekty
Mediální servis
Prodejna
Chci hrát nohejbal
Chci pomoci nohejbalu
Pořádáme turnaj
Úrazové pojištění
Nejnovější obsah
Nově vloženo:
10.03. Pohár ČNS žen 2016
03.03. Mistrovství 2016 ČR
18.01. Mládež 2015-2017 ČOV
05.01. Pohár ČNS dorostu 2016
Naposledy upraveno:
10.06. ONS Náchod
10.06. KNS Hradec Králové
10.04. ONS České Budějovice
25.09. KNS Zlín
31.07. Ponožky ELWE s vlaječkou
22.05. Mistrovství 1981 ČSR
22.05. Mistrovství 1985 ČSR
Přihlášení





Zapomenuté heslo?
Kdo tu je ?
Právě zde jsou
Hosté : 16

Zpravodajství z nohejbalu a diskuse

Pohár ČNS žáků 2010 Tisk
 

Rozpis Poháru ČNS dorostenců a žáků :

Rozpis Poháru ČNS dorostu a žáků 2010 Rozpis Poháru ČNS dorostu a žáků 2010 (295.00 KB)

Rozpis Poháru ČNS žáků a dorostu 2010 Rozpis Poháru ČNS dorostu a žáků 2010 (504.52 KB)

      Příloha - přihláška do Poháru ČNS dorostu a žáků 2010 Příloha - přihláška do Poháru ČNS dorostu a žáků 2010 (67.00 KB)

       Příloha - přihláška do Poháru ČNS dorostu a žáků 2010 Příloha - přihláška do Poháru ČNS dorostu a žáků 2010 (29.70 KB)

Pohár ČNS žáci - prihlášky do seriálu 2010 Pohár ČNS žáci - prihlášky do seriálu 2010 (19.00 KB)

 

Propozice jednotlivých turnajů :

Pohár ČNS dorostu a žáků - Žďár n.S. 13.2.2010 Pohár ČNS dorostu a žáků - Žďár n.S. 13.2.2010 (64.37 KB)

Pohár ČNS žáků a dorostu - jednotlivci Louny MSM Pohár ČNS žáků a dorostu - jednotlivci Louny MSM (30.00 KB)

Propozice Pohár ČNS st.žáků Louny Propozice Pohár ČNS st.žáků Louny (30.50 KB)

Propozice Poháru ČNS - Poslední smeč žáků Prostějov 2010 Propozice Pohár ČNS - Poslední smeč žáků Prostějov 2010 (93.50 KB)

 

Konečné pořadí

Poř.DružstvoBody
1.TJ AVIA Čakovice226
2.TJ Sokol I Prostějov175
3.TJ Sokol VYNK Horažďovice Hapon162
4.SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary60
5.TJ Sokol SDS EXMOST Modřice      59 
6.TJ Sokol Stratov     45
7. SKP Žďár nad Sázavou       0 

  Výsledky jednotlivých turnajů

Pohár ČNS žáků dvojic - "Pohár Vysočiny"  Žďár n.S. 13.2.2010
1 TJ AVIA ČaskoviceKalous, Putík, Novák
2 TJ Sokol I Prostějov ARoba, Ftáčník
3Sokol VYNK Horažďovice HaponPivnička, Jarolím, Hokr
4SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary AKubín, Duda 
5-8 TJ Stratov ASchneider, Červinka, Šulc
5-8NK RevúcaHrebík, Švec, Kučerák
5-8 TJ Sokol I Prostějov BMatkulčík, Pospíšil
5-8TJ Sokol SDS EXMOST ModřiceNykl, Gulda

 PČNS Žďár n.S. - prezenční listina žáci  PČNS Žďár n.S. - prezenční listina žáci  (25.50 KB)

PČNS Žďár n.S. - základní skupiny zaku s pořadím PČNS Žďár n.S. - základní skupiny žáků s pořadím (25.50 KB)

PČNS Žďár n.S. - play off a konečné pořadí PČNS Žďár n.S. - play off a konečné pořadí žáků (96.00 KB)

 

Pohár ČNS žáků jednotlivců - "Memoriál S.Maličkého"  Louny 28.9.2010
1 Tomáš RobaTJ Sokol I Prostějov
2 Jiří KalousTJ AVIA Čakovice
3 Tomáš MlezivaTJ AVIA Čakovice
4 Tomáš JarolímTJ Sokol VYNK Horažďovice Hapon
5-8 Tomáš GuldaTJ Sokol SDS EXMOST Modřice
5-8 Jiří PutíkTJ AVIA Čakovice
5-8  Radek NyklTJ Sokol SDS EXMOST Modřice
5-8 Radim KubínSK LIAPOR WITTE Karlovy Vary

 

 Memoriál St.Maličkého Louny - výsledková listina Memoriál St.Maličkého Louny - výsledková listina (47.00 KB)

 

Pohár ČNS žáků trojic - "Memoriál K.Raise"  Louny 28.10.2010
1CVČ POHODA-KAC Jednota KošiceBertko,Simo,Frolov,Ivanecký
2 TJ Sokol VYNK Horažďovice HaponHokr, Jarolím, Pivnička
3TJ AVIA ČakoviceKalous, Putík, Vacek
4TJ Sokol I ProstějovFtáčník, Pospíšil, Matkulčík
5-8TJ Sokol SDS EXMOST Modřice "A"Gulda, Bernat, Nykl
5-8TJ Sokol SDS EXMOST Modřice "B"Nevřivý, Štěpánek, Putna
5-8 TJ Sokol StratovSchneidr, Červinka, Horvát, Šulc
5-8SK LIAPOR WITTE Karlovy VaryKubín, Duda, Vavřinová

 

 Memoriál K.Raise PČNS - prezentace Memoriál K.Raise PČNS - prezentace (31.00 KB)

Memoriál K.Raise PČNS - výsledky Memoriál K.Raise PČNS - výsledky (44.50 KB)

 

Pohár ČNS žáků trojic - "Poslední smeč"  Prostějov 12.12.2010
1KAC Jednota Košice "A"Bertko Michal,Simo,Frolov
2TJ AVIA ČakoviceKalous Jiří, Putík, Vacek
3TJ Sokol VYNK Horažďovice HaponPivnička, Jarolím, Hokr
4TJ Sokol I ProstějovRoba, Pospíšil, Bergman
5-8NK 99 Trebišov "A"Horváthová, Maník, Stanka
5-8NK RevúcaŠvec, Ivang, Kučerák, Hrebík
5-8 TJ Sokol StratovSchneider, Červenka, Horvát, Šulc
5-8KAC Jednota Košice "B"Binoš, Nemecký, Mudrý, Berko Martin

 

Prezenční listina Prezenční listina (24.50 KB)

Tabulky  Tabulky  (1.96 MB)

Výsledky play-off  Výsledky play-off  (894.65 KB)

 
< Předch.   Další >
Partneři ČNS
BOTAS
GALA
ALEA
Triko4U
 tvcom
POKORNÝ - SÍTĚ
 

Top!