Úterý, 04.srpen 2020
 
Hlavní menu
Aktuality
ČNS
Regionální svazy ČNS
Dokumenty
Reprezentace ČR
Mezinárodní soutěže
Pohárové soutěže
Mistrovství ČR
Ligové soutěže
Trenéři a rozhodčí
Mládež
Individuality
Historie
Projekty
Mediální servis
Prodejna
Chci hrát nohejbal
Chci pomoci nohejbalu
Pořádáme turnaj
Úrazové pojištění
Nejnovější obsah
Nově vloženo:
10.03. Pohár ČNS žen 2016
03.03. Mistrovství 2016 ČR
18.01. Mládež 2015-2017 ČOV
05.01. Pohár ČNS dorostu 2016
Naposledy upraveno:
10.06. ONS Náchod
10.06. KNS Hradec Králové
10.04. ONS České Budějovice
25.09. KNS Zlín
31.07. Ponožky ELWE s vlaječkou
22.05. Mistrovství 1981 ČSR
22.05. Mistrovství 1985 ČSR
Přihlášení





Zapomenuté heslo?
Kdo tu je ?
Právě zde jsou
Hosté : 8

Zpravodajství z nohejbalu a diskuse

Pohár ČNS dorostenců 2010 Tisk

Rozpis Poháru ČNS dorostenců a žáků :

Rozpis Poháru ČNS dorostu a žáků 2010 Rozpis Poháru ČNS dorostu a žáků 2010 (295.00 KB)

Rozpis Poháru ČNS žáků a dorostu 2010 Rozpis Poháru ČNS dorostu a žáků 2010 (504.52 KB)

      Příloha - přihláška do Poháru ČNS dorostu a žáků 2010 Příloha - přihláška do Poháru ČNS dorostu a žáků 2010 (67.00 KB)

       Příloha - přihláška do Poháru ČNS dorostu a žáků 2010 Příloha - přihláška do Poháru ČNS dorostu a žáků 2010 (29.70 KB)

 

Propozice jednotlivých turnajů :

Pohár ČNS dorostu a žáků - propozice Žďár n.S. 13.2.2010 Pohár ČNS dorostu a žáků - propozice Žďár n.S. 13.2.2010 (64.37 KB)

Pohár ČNS dorostu - propozice Tachov Pohár ČNS dorostu - propozice Tachov 21.2.2010 (34.09 KB)

Pohár ČNS dorostu - jednotlivci Louny MSM Pohár ČNS dorostu - jednotlivci Louny MSM (30.00 KB)

 

Průběžné pořadí

Poř.DružstvoBody
1.SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary172
2.TJ Sokol I Prostějov166
3SK Kotlářka Praha104
4.TJ Dynamo České Budějovice60
5.VYNK Horažďovice Hapon   42 
6.SKP Žďár nad Sázavou    30 
7.TJ Solidarita Praha    15
8.NK ELNA Počerady      0 

  Výsledky jednotlivých turnajů

Pohár ČNS dorostu trojic - "Pohár Vysočiny"  Žďár n.S. 13.2.2010
1 NK RevúcaKilík, Kozlík, Fabo, Németh
2 SK LIAPOR WITTE K. Vary AMedek J., Medek M., Rada
3 SK Kotlářka Praha BMacurek, Strejček, Vedral, Fišer
4 TJ SOKOL I Prostějov APacejka, Valenta, Rosenberk
5-8 TJ SOKOL I Prostějov BAnděl, Pírek, Štěpánek, Pazderka
5-8 SKP UNITOP Žďár n.S.  B Zuský, Nejedlý, Jelínek, Košík
5-8 SK Kotlářka Praha AWiesner, Kolář, Štěpař, Poncar
5-8 Dynamo České Budějovice BFík, Matějka, Chalupa

PČNS Žďár n.S. - prezenční listina dorost PČNS Žďár n.S. - prezenční listina dorost (25.50 KB)

PČNS Žďár n.S. - základní skupiny dorost s pořadím PČNS Žďár n.S. - základní skupiny dorost s pořadím (26.50 KB)

PČNS Žďár n.S. - play off a konečné pořadí dorostu PČNS Žďár n.S. - play off a konečné pořadí dorostu (96.00 KB)

 

Pohár ČNS dorostu dvojic - Tachov 21.2.2010
1 SK LIAPOR WITTE K. Vary AMedek J., Medek M.
2 TJ SOKOL I Prostějov APacejka, Valenta
3 VYNK Horažďovice HaponBoček, Voruda
4 Dynamo České Budějovice BFík, Matějka
5-8 TJ SOKOL I Prostějov BRosenberk, Drobil
5-8 SKP UNITOP Žďár n.S.  AKrátký, Nejedlý
5-8 TJ Solidarita Praha AZrubecký, Kanda
5-8 SK LIAPOR WITTE K. Vary BBláha, Kubín

 

PČNS dvojice Tachov - výsledky PČNS dvojice Tachov - výsledky (52.50 KB)

 

Pohár ČNS dorostu jednotlivců - "Memoriál St.Maličkého" Louny 28.9.2010
1 Jan ValentaTJ Sokol I Prostějov
2 Marek VedralSK Kotlářka Praha
3 Jakub MedekSK LIAPOR WITTE Karlovy Vary
4 Matěj MedekSK LIAPOR WITTE Karlovy Vary
5-8 Lukáš KohlerTJ Dynamo České Budějovice
5-8 Tomáš MacurekSK Kotlářka Praha
5-8 Lukáš RosenberkTJ Sokol I Prostějov
5-8 Tomáš DrobilTJ Sokol I Prostějov

 

PČNS - Memoriál St.Maličkého Louny -výsledková listina PČNS - Memoriál St.Maličkého Louny - výsledková listina (47.00 KB)

 

 

 
< Předch.   Další >
Partneři ČNS
BOTAS
GALA
ALEA
Triko4U
 tvcom
POKORNÝ - SÍTĚ
 

Top!