Úterý, 04.srpen 2020
 
Hlavní menu
Aktuality
ČNS
Regionální svazy ČNS
Dokumenty
Reprezentace ČR
Mezinárodní soutěže
Pohárové soutěže
Mistrovství ČR
Ligové soutěže
Trenéři a rozhodčí
Mládež
Individuality
Historie
Projekty
Mediální servis
Prodejna
Chci hrát nohejbal
Chci pomoci nohejbalu
Pořádáme turnaj
Úrazové pojištění
Nejnovější obsah
Nově vloženo:
10.03. Pohár ČNS žen 2016
03.03. Mistrovství 2016 ČR
18.01. Mládež 2015-2017 ČOV
05.01. Pohár ČNS dorostu 2016
Naposledy upraveno:
10.06. ONS Náchod
10.06. KNS Hradec Králové
10.04. ONS České Budějovice
25.09. KNS Zlín
31.07. Ponožky ELWE s vlaječkou
22.05. Mistrovství 1981 ČSR
22.05. Mistrovství 1985 ČSR
Přihlášení





Zapomenuté heslo?
Kdo tu je ?
Právě zde jsou
Hosté : 17

Zpravodajství z nohejbalu a diskuse

Pohár ČNS dorostenců 2009 Tisk

Rozpis Poháru ČNS dorostenců a žáků :

Rozpis Poháru ČNS dorostu a žáků 2009 Rozpis Poháru ČNS dorostu a žáků 2009 (298.00 KB)

Rozpis Poháru ČNS dorostu a žáků 2009 Rozpis Poháru ČNS dorostu a žáků 2009 (505.09 KB)

Příloha Rozpisu Poháru ČNS - přihláška Příloha Rozpisu Poháru ČNS - přihláška (67.00 KB)

Příloha Rozpisu Poháru ČNS - přihláška Příloha Rozpisu Poháru ČNS - přihláška (29.70 KB)

Propozice jednotlivých turnajů :

Pohár ČNS dvojice dorost Horažďovice Pohár ČNS dvojice dorost Horažďovice (180.50 KB)

Pohár ČNS trojice dorost Žďár n/S Pohár ČNS trojice dorost Žďár n/S (192.50 KB)

Pohár ČNS dorost jednotlivci Louny Pohár ČNS dorost jednotlivci Louny (33.50 KB)

Propozice poslední smeč dorostu 2009 Propozice poslední smeč dorostu 2009 (66.50 KB)

 

Průběžné pořadí

Poř.DružstvoBody
1.TJ Sokol I Prostějov250
2.SK Kotlářka Praha175
3.-4.TJ Dynamo České Budějovice112
3.-4.UNITOP SKP Žďár nad Sázavou112
5.SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary     42 
6. TJ Solidarita Praha     15 

6.

TJ Slovan Chabařovice  15

  Výsledky jednotlivých turnajů

Pohár ČNS dorostu dvojic - "O Pohár města"  Horažďovice 14.2.2009
1 Dynamo České Budějovice AVondrášek , Štěpař
2 TJ Sokol I Prostějov AKlaudy, Dočekal
3 TJ SOKOL I Prostějov BValenta, Pacejka, Lokoč 
4 SK Kotlářka Praha APutík, Cibulka 
5-8 SKP UNITOP Žďár n.S.  AHron, Srba, Zuzský 
5-8 SKP UNITOP Žďár n.S.  B Rosenberk, Krátký
5-8 SK Kotlářka Praha BMacurek, Pachman, Kanda 
5-8 Dynamo České Budějovice BKurali, Kápar

 Fotografie ve Fotogalerii zde.

 Výsledky play-off Výsledky play-off (42.73 KB)

 Výsledky skupina I Výsledky skupina I (181.34 KB)

 Výsledky skupina II Výsledky skupina II (149.46 KB)

 Výsledky skupina III Výsledky skupina III (186.90 KB)

 Výsledky skupina IV Výsledky skupina IV (150.38 KB)

 

Pohár ČNS dorostu trojic - "Pohár Vysočiny"  Žďár nad Sázavou 1.3.2009
1 SK LIAPOR WITTE K.Vary "A"Medek J., Medek M., Rada
2 NK RevúcaKilík, Kozlík, Černota, Fabo
3 TJ SOKOL I Prostějov "A"Klaudy, Valenta, Pacejka 
4 TJ SOKOL I Prostějov "B"Drobil, Lokoč, Dočekal 
5-8 SKP UNITOP Žďár n.S.  AHron, Rosenberk, Zuzský
5-8 NK Šumperk Wiesner, Kovář, Vu
5-8 SK Kotlářka Praha "B" Macurek, Kanda, Poncar, Strejček
5-8 Dynamo České Budějovice "A"Vondrášek, Štěpař, Kápar

Pohár ČNS Žďár n.S. - výsledky základních skupin Pohár ČNS Žďár n.S. - výsledky základních skupin (372.50 KB)

Pohár ČNS Žďár n.S. -  výsledky play-off Pohár ČNS Žďár n.S. - výsledky play-off (32.50 KB)

Nejlepším hráčem vyhlášen Jakub Medek (SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary.

 

Pohár ČNS dorostu jednotlivců - "Memoriál St.Maličkého"  Louny 28.9.2009
1 Hron KarelSKP Žďár nad Sázavou
2 Pachman OndřejSK Kotlářka Praha
3 Valenta JanTJ Sokol I Prostějov
4 Klaudy JakubTJ Sokol I Prostějov 
5-8 Falát OndřejTJ Slovan Chabařovice
5-8 Vondrášek Jan TJ Dynamo České Budějovice
5-8 Miraj DavidNK ELNA Počerady
5-8 Petrák DominikSK Nohejbal Žatec

  Pohár ČNS dorost jednotlivci Louny - výsledky Pohár ČNS dorost jednotlivci Louny - výsledky (43.00 KB)

Pohár ČNS dorostu dvojic - "Poslední smeč 2009"  Kotlářka Praha 6.12.2009
1 TJ Sokol I Prostějov AKlaudy, Dočekal
2 SK Kotlářka Praha BCibulka, Macurek
3 SK LIAPOR WITTE Karlovy VaryM.Medek, J.Medek
4 SK Kotlářka Praha APachman, Putík 
5-8 TJ Sokol I Prostějov BPacejka, Valenta
5-8 SKP Žďár n.S. A Hron, Krátký
5-8 TJ Dynamo České Budějovice BKohler, Kápar
5-8 TJ Solidarita PrahaVedral, Čejka

  PČNS Poslední smeč - výsledky PČNS Poslední smeč - výsledky (18.00 KB)

 

 

 

 
< Předch.   Další >
Partneři ČNS
BOTAS
GALA
ALEA
Triko4U
 tvcom
POKORNÝ - SÍTĚ
 

Top!