Úterý, 04.srpen 2020
 
Hlavní menu
Aktuality
ČNS
Regionální svazy ČNS
Dokumenty
Reprezentace ČR
Mezinárodní soutěže
Pohárové soutěže
Mistrovství ČR
Ligové soutěže
Trenéři a rozhodčí
Mládež
Individuality
Historie
Projekty
Mediální servis
Prodejna
Chci hrát nohejbal
Chci pomoci nohejbalu
Pořádáme turnaj
Úrazové pojištění
Nejnovější obsah
Nově vloženo:
10.03. Pohár ČNS žen 2016
03.03. Mistrovství 2016 ČR
18.01. Mládež 2015-2017 ČOV
05.01. Pohár ČNS dorostu 2016
Naposledy upraveno:
10.06. ONS Náchod
10.06. KNS Hradec Králové
10.04. ONS České Budějovice
25.09. KNS Zlín
31.07. Ponožky ELWE s vlaječkou
22.05. Mistrovství 1981 ČSR
22.05. Mistrovství 1985 ČSR
Přihlášení





Zapomenuté heslo?
Kdo tu je ?
Právě zde jsou
Hosté : 18

Zpravodajství z nohejbalu a diskuse

Pohár ČNS žáků 2008 Tisk

Průběžné pořadí

Poř.DružstvoBody

1.

TJ Sokol I Prostějov

20

2.

TJ AVIA Čakovice

14

3.

Spartak Trhové Sviny

7

4.

SKP UNITOP Žďár nad Sázavou

7

5.

SK Kotlářka Praha

6

6.

TJ Solidarita Praha

6

7.

Sokol SDS EXMOST Modřice

4

8.

NK HAPON Horažďovice

3

9.

SK Nohejbal Žatec

2


  Výsledky jednotlivých turnajů

Pohár ČNS žáků dvojic -  Pohár Vysočiny Žďár n.S. 9.2.2008
1 TJ SOkol I ProstějovPacejka, Anděl 
2 TJ AVIA ČakoviceStrejček, Studnička 
3 TJ Solidarita PrahaZrubecký, Hnilička 
4 SKP UNITOP Žďár nad SázavouNejedlý D., Nejedlý L., Jelínek 
5-8 TJ Sokol SDS EXMOST Modřice 
5-8 TJ Spartak Trhové Sviny 
5-8 SK Kotlářka Praha 
5-8 HAPON Horažďovice 

Pohár ČNS žáků trojic - Memoriál Karla Raise Louny 28.10.2008
1 TJ Sokol I Prostějov Pacejka, Anděl, Pírek
2 TJ Spartak Trhové Sviny Kápar, Matějka, Fík
3 TJ AVIA Čakovice Strejček, Studnička, Rabas
4 TJ Solidarita Praha Zrubecký, Staněk, Šubrt
5-8 SKN Žatec Sýs, Kopecká, Pícha
5-8NC HAPON Horažďovice Voruďa, Hokr, Knebl
5-8 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou Nejedlý D., Nejedlý L., Brychta, Košík
5-8 SK Kotlářka Praha Fišer. Novák, Koza
Pohár ČNS žáků trojic - Poslední žákovská smeč Prostějov 14.12.2008
1 TJ Sokol I Prostějov Pacejka, Anděl, Pírek
2 NK 99 Trebišov Sadílek, Kubice, Frič
3 TJ Sokol SDS EXMOST Modřice Vostřejš, Brabec, Svoboda
4 TJ Spartak Trhové Sviny Kápar, Matějka, Fík
5-8 Rumunsko Turbatu, Bolosin, Stoienica
5-8TJ AVIA Čakovice Strejček, Studnička, Kalous
5-8 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou Kašík, Jelínek, Rousek
5-8 TJ Solidarita Praha Zrubecký, Schubert, Hnilička
 
< Předch.   Další >
Partneři ČNS
BOTAS
GALA
ALEA
Triko4U
 tvcom
POKORNÝ - SÍTĚ
 

Top!