Neděle, 21.duben 2019
 
Hlavní menu
Aktuality
ČNS
Regionální svazy ČNS
Dokumenty
Reprezentace ČR
Mezinárodní soutěže
Pohárové soutěže
Mistrovství ČR
Ligové soutěže
Trenéři a rozhodčí
Mládež
Individuality
Historie
Projekty
Mediální servis
Prodejna
Chci hrát nohejbal
Chci pomoci nohejbalu
Pořádáme turnaj
Úrazové pojištění
Nejnovější obsah
Nově vloženo:
10.03. Pohár ČNS žen 2016
03.03. Mistrovství 2016 ČR
18.01. Mládež 2015-2017 ČOV
05.01. Pohár ČNS dorostu 2016
Naposledy upraveno:
18.04. KNS Zlín
15.04. KNS Hradec Králové
04.04. ONS České Budějovice
24.09. ONS Náchod
09.05. ONS Pardubice
05.10. KNS Jihomoravský
26.09. Mistrovství 1985 ČSR
Přihlášení





Zapomenuté heslo?
Kdo tu je ?
Právě zde jsou
Hosté : 2

Zpravodajství z nohejbalu a diskuse

Nohejbalista roku - dorostenci Tisk

Nohejbalista roku je anketou Českého nohejbalového svazu, kterou organizuje od roku 1973. Během let docházelo k různým způsobům vyhodnocování.

 

Nohejbalista roku 2013 - dorostenci
1.Jan ChalupaTJ Dynamo České Budějovice, 90 bodů
2.Jiří KalousTJ Sokol Stratov, TJ Avia Čakovice muži, 74
3.Milan Kučera TJ Sokol Semily, SK Šmidliboys Chotyně muži, 62

Nohejbalista roku 2012 - dorostenci
1.Kristián Pacejka TJ Sokol I Prostějov, 84 bodů
2.Jan Chalupa TJ Dynamo České Budějovice, 70
3.Martin Strejček  TJ Sokol Stratov, TJ Avia Čakovice muži, 55

Nohejbalista roku 2011 - dorostenci
1.Lukáš Rosenberk  TJ Sokol I Prostějov, TJ Sokol SDS Exmost Modřice muži, 115 bodů 
2.Tomáš Drobil  TJ Sokol I Prostějov, 107 
3.Lukáš Wiesner  TJ Sokol I Prostějov, TJ Spartak MSEM Přerov muži, 105 

Nohejbalista roku 2010 - dorostenci
1.Jakub Medek SK Liapor Witte Karlovy Vary, 106 bodů 
2.Lukáš Rosenberk   TJ Sokol I Prostějov, 103  
3.Kristián Pacejka  TJ Sokol I Prostějov, 93   

Nohejbalista roku 2009 - dorostenci
1.Dan PutíkSK Kotlářka Praha a TJ Sokol Břve, 97 bodů
2.Ondřej PachmanSK Kotlářka Praha a TJ Avia Čakovice, 95
3.Ondřej CibulkaSK Kotlářka Praha a TJ Avia Čakovice, 84

Nohejbalista roku 2008 - dorostenci
1.Jakub MedekSK Liapor Witte Karlovy Vary
2.Zdeněk MusilDynamo Č. Budějovice
3.Dan PutíkSK Kotlářka Praha a TJ Sokol Břve

Nohejbalista roku 2007 - dorostenci
1.Pavel KopSK Kotlářka a SK Bělá
2.Aleš HlavičkaSK Kotlářka a SK Šacung 1947
3.Zdeněk MusilDynamo Č. Budějovice

Nohejbalista roku 2006 - dorostenci
1.Pavel KopSK Kotlářka a SK Bělá
2.Aleš HlavičkaSK Kotlářka a SK Šacung 1947
3.Jan KubátSK Liapor Witte Karlovy Vary 
Nohejbalista roku 2005 - dorostenci
1.Pavel KopSK Kotlářka a SK Bělá
2.Martin SpilkaNK Čelákovice a SK Šacung 1947
3.Aleš HlavičkaSK Kotlářka
Nohejbalista roku 1996 - dorostenci
1.František KalasSokol Obřany
2.Radim HavránekSokol Obřany
3.Martin KleandrNK Rožnov
 
< Předch.   Další >
Partneři ČNS
BOTAS
GALA
ALEA
Triko4U
 tvcom
POKORNÝ - SÍTĚ
 

Top!