Úterý, 04.srpen 2020
 
Hlavní menu
Aktuality
ČNS
Regionální svazy ČNS
Dokumenty
Reprezentace ČR
Mezinárodní soutěže
Pohárové soutěže
Mistrovství ČR
Ligové soutěže
Trenéři a rozhodčí
Mládež
Individuality
Historie
Projekty
Mediální servis
Prodejna
Chci hrát nohejbal
Chci pomoci nohejbalu
Pořádáme turnaj
Úrazové pojištění
Nejnovější obsah
Nově vloženo:
10.03. Pohár ČNS žen 2016
03.03. Mistrovství 2016 ČR
18.01. Mládež 2015-2017 ČOV
05.01. Pohár ČNS dorostu 2016
Naposledy upraveno:
10.06. ONS Náchod
10.06. KNS Hradec Králové
10.04. ONS České Budějovice
25.09. KNS Zlín
31.07. Ponožky ELWE s vlaječkou
22.05. Mistrovství 1981 ČSR
22.05. Mistrovství 1985 ČSR
Přihlášení





Zapomenuté heslo?
Kdo tu je ?
Právě zde jsou
Hosté : 8

Zpravodajství z nohejbalu a diskuse

Pohár ČNS žáků 2007 Tisk

Dosažené pořadí jednotlivců a celků žáků v jednotlivých kolech soutěže :

28.9.  Louny – singl :                                               28.10.  Louny – trojice :

 

1. T  . Drobil  ( TJ Sokol I Prostějov )                        1. TJ Sokol I Prostějov "B"

2. K. Pacejka (TJ Sokol I Prostějov)                            (T.Drobil, K.Pacejka, D.Pazdera)

3. L. Rozenberk (SKP Žďár n.S.)                             2. TJ AVIA Čakovice

4. T. Macurek (TJ AVIA Čakovice)                                 (T.Macurek, M.Strejček, P.Studnička)

5. - 8. T. Anděl (TJ Sokol I Prostějov)                     3. TJ Sokol I Prostějov "A"

           T. Kápar (Trhové viny)                                         (M.Štěpánek, T.Anděl, L.Pírek) 

           V. Mužík (NK ELNA Počerady)                      4. TJ Solidarita Praha 

           M. Strejček (TJ AVIA Čakovice)                         (L.Zrubecký, P.Hnilička, J.Schubert)

                                                                                       5. - 8. VV Zvírotice                                              

                                                :                                                 SKP Žďár nad Sázavou :

                                                                                                  NK ELNA Počerady

                                                                                                  TJ Spartak Trhové Sviny

25.11.2007 Prostějov - Poslední žákovská smeč

 

1. NK Šumperk

2. SKP Žďár nad Sázavou

3. NK Revúca                                                            

4. Spartak Trhové Sviny

5. - 8.  TJ Sokol I Prostějov "A"

            TJ Sokol I Prostějoov "B"

            TJ AVIA Čakovice

            SK Kotlářka Praha

 

Celkové pořadí Poháru ČNS 2007 žáků :

1. TJ Sokol I  Prostějov              13 b.
2. SKP Žďár nad Sázavou           8 b.
3. TJ AVIA Čakovice                     7 b.
4. NK Šumperk                              6 b.
5. Spartak Trhové Sviny              4 b.
6. TJ Solidarita Praha                  2 b.
7. NK ELNA Počerady                   2 b.
8. SK Kotlářka Praha                    1 b.
     Vltavský Vodník Zvírotice       1 b.

 
< Předch.   Další >
Partneři ČNS
BOTAS
GALA
ALEA
Triko4U
 tvcom
POKORNÝ - SÍTĚ
 

Top!