Neděle, 22.říjen 2017
 
Hlavní menu
Aktuality
ČNS
Regionální svazy ČNS
Dokumenty
Reprezentace ČR
Mezinárodní soutěže
Pohárové soutěže
Mistrovství ČR
Ligové soutěže
Trenéři a rozhodčí
Mládež
Individuality
Historie
Projekty
Mediální servis
Prodejna
Chci hrát nohejbal
Chci pomoci nohejbalu
Pořádáme turnaj
Úrazové pojištění
Nejnovější obsah
Nově vloženo:
10.03. Pohár ČNS žen 2016
03.03. Mistrovství 2016 ČR
18.01. Mládež 2015-2017 ČOV
05.01. Pohár ČNS dorostu 2016
Naposledy upraveno:
05.10. KNS Jihomoravský
05.10. KNS Zlín
28.09. KNS Hradec Králové
26.09. Mistrovství 1985 ČSR
20.09. ONS Náchod
21.04. ONS České Budějovice
29.01. KNS Praha
Přihlášení





Zapomenuté heslo?
Kdo tu je ?
Právě zde jsou
Hosté : 63

Zpravodajství z nohejbalu a diskuse

ONS Náchod Tisk

Předseda : Josef Heřmánek, Zborovská 507, 54701 Náchod
                     e-mail: , mob.:723976677

Sekretář ČSTV Náchod : Jaroslav Rufer, OS ČUS Hamra ,54701 Náchod

                    tel.: 491426744, e-mail:

 

Výsledky OP 2017:
1.kolo:Stavebka Náchod - Jezbiny  1:4               2.kolo:Kounov - V.Dřevíč 2:3
            Zájezd - Smržov  3:2                                          Jetřichov - Zájezd  0:5
            V.Dřevíč - Jetřichov  3:2                                      Smržov - Stavebka Náchod  5:0
           St,koup.Jaroměř - Kounov  3:2                            Jezbiny - D.Radechová  2:3
3.kolo:5.5.2017                                                     4.kolo:12.5.2017
           D.Radechová - Smržov    1:4                              St.koup.Jaroměř - Zájezd  2:3
           Stavebka Náchod - Jetřichov   4:1                      Kounov - Stavebka Náchod  2:3
           Zájezd - Kounov     5:0                                        Jetřichov - D.Radechová  2:3
           V.Dřevíč - St.koup.Jaroměř   2:3                          Smržov - Jezbiny   4:1
5.kolo:17.5.2017                                                  6.kolo:19.5.2017
          Jezbiny - Jetřichov      3:2                                     V.Dřevíč - Stavebka Náchod   5:0
          D.Radechová - Kounov     4:1                               St.koup.Jaroměř - D.Radechová  2:3
          Stavebka Náchod - St.koup.Jaroměř   1:4            Kounov - Jezbiny   4:1
          Zájezd - V.Dřevíč     4:1                                        Jetřichov - Smržov   2:3
7.kolo:26.5.2017                                                   8.kolo:2.6.2017
          Smržov - Kounov      5:0                                       Zájezd - D.Radechová   1:4
          Jezbiny - St.koup.Jaroměř   2:3                            V.Dřevíč - Jezbiny   5:0
          D.Radechová - V.Dřevíč       3:2                            St.koup.Jaroměř - Smržov   1:4
          Stavebka Náchod - Zájezd    2:3                           Kounov - Jetřichov   3:2
9.kolo:9.6.2017                                                   10.kolo:14.6.2017
          Jetřichov - St.koup.Jaroměř    odl                         Jezbiny - Stavebka Náchod   1:4
          Smržov - V.Dřevíč      4:1                                       Smržov - Zájezd   2:3
          Jezbiny - Zájezd    3:2                                           Jetřichov - V.Dřevíč   1:4
          D.Radechová - Stavebka Náchod   3:2                Kounov - St.koup.Jaroměř  2:3
11.kolo:16.6.2017                                               12.kolo:23.6.2017
          V.Dřevíč - Kounov    1:4                                         Smržov - D.Radechová   odl.
          Zájezd - Jetřichov    3:2                                         Jetřichov - Stavebka Náchod   0:5
         Stavebka Náchod - Smržov    0:5                           Kounov - Zájezd   0:5
         D.Radechová - Jezbiny    3:2                                  St.koup.Jaroměř - V.Dřevíč  3:2
13.kolo:30.6.2017                                               14.kolo:25.8.2017
         Zájezd - St.koup.Jaroměř   4:1                              Jetřichov - Jezbiny
         Stavebka Náchod - Kounov                                   Kounov - D.Radechová   2:3
         D.Radechová Jetřichov   3:2                                  St,koup.Jaroměř - Stavebka Náchod  2:3
         Jezbiny - Smržov     1:4                                          V.Dřevíč - Zájezd   3:2
15.kolo:1.9.2017                                                 16.kolo:8.9.2017
        Stavebka Náchod - V.Dřevíč                                  Kounov - Smržov  0:5
        D.Radechová - St.koup.Jaroměř                           St.koup.Jaroměř - Jezbiny
        Jezbiny - Kounov    1:4                                           V.Dřevíč - D.Radechová   2:3
        Smržov - Jetřichov                                                  Zájezd - Stavebka Náchod   3:2
17.kolo:15.9.2017                                               18.kolo:22.9.2017
        D.Radechová - Zájezd   3:2                                    St.koup.Jaroměř - Jetřichov
        Jezbiny - V.Dřevíč         2:3                                     V.Dřevíč - Smržov
        Smržov - St.koup.Jaroměř    3:2                             Zájezd - Jezbiny
        Jetřichov - Kounov      1:4                                       Stavebka Náchod - D.Radechová


 Tabulka:
1.D.Radechová          12   1   39:26   24
2.Smržov                    11   2   50:15   22
3.Zájezd                     11   4   48:27   22
4.St.Koup.Jaroměř       6   6   29:31   12
5.V Dřevíč                    6   8   34:36   12
6.Staveb.Náchod         5   8   27:38    10
7.Kounov                     5  10   30:45   10
8.Jezbiny                     3  10   23:42     6
9.Jetřichov                   0  12  17:43      0   

 

 

 

 
< Předch.   Další >
 

Top!