Neděle, 17.listopad 2019
 
Hlavní menu
Aktuality
ČNS
Regionální svazy ČNS
Dokumenty
Reprezentace ČR
Mezinárodní soutěže
Pohárové soutěže
Mistrovství ČR
Ligové soutěže
Trenéři a rozhodčí
Mládež
Individuality
Historie
Projekty
Mediální servis
Prodejna
Chci hrát nohejbal
Chci pomoci nohejbalu
Pořádáme turnaj
Úrazové pojištění
Nejnovější obsah
Nově vloženo:
10.03. Pohár ČNS žen 2016
03.03. Mistrovství 2016 ČR
18.01. Mládež 2015-2017 ČOV
05.01. Pohár ČNS dorostu 2016
Naposledy upraveno:
08.10. ONS Náchod
30.09. KNS Hradec Králové
25.09. KNS Zlín
31.07. Ponožky ELWE s vlaječkou
22.05. Mistrovství 1981 ČSR
22.05. Mistrovství 1985 ČSR
22.05. Mistrovství ČR
Přihlášení





Zapomenuté heslo?
Kdo tu je ?
Právě zde jsou
Hosté : 7

Zpravodajství z nohejbalu a diskuse

ONS Náchod Tisk

Předseda : Josef Heřmánek, Zborovská 507, 54701 Náchod
                     e-mail: , mob.:723976677

Sekretář ČSTV Náchod : Jaroslav Rufer, OS ČUS Hamra ,54701 Náchod

                    tel.: 491426744, e-mail:

 


Rozlosování OP 2019:
1.kolo:26.4.2019                                                  2.kolo:3.5.2019
            Jaroměř - Jezbiny  4:1                                        Rasošky - Stavebka  0:5   
            Stavebka Náchod - Kounov  1:4                         Kounov - Jaroměř  3:2  
            Ruchadlo - Rasošky  5:0                                     Jezbiny - Jetřichov  4:1
3.kolo:10.5.201                                                   4.kolo:17.5.2019
           Jetřichov - Kounov  2:3                                        Ruchadlo - Jaroměř  2:3
           Jaroměř - Rasošky   5:0                                       Rasošky - Jetřichov  0:5
           Stavebka Náchod - Ruchadlo   2:3                       Kounov - Jezbiny  4:1
5.kolo:24.5.2019                                                  6.kolo:31.5.2019
          Jezbiny - Rasošky    5:0                                       Stavebka - Jetřichov  3:2
          Jetřichov - Ruchadlo    2:3                                    Ruchadlo - Jezbiny  3:2
          Jaroměř - Stavebka Náchod    3:2                        Rasošky - Kounov   0:5
7.kolo:7.6.2019                                                    8.kolo:14.6.2019
          Kounov - Ruchadlo   4:1                                       Jezbiny - Jaroměř  2:3
          Jezbiny - Stavebka Náchod 4:1                            Kounov - Stavebka  3:2
          Jetřichov - Jaroměř   5:0 kont.                              Rasošky - Ruchadlo  1:4
9.kolo:21.6.2019                                                   10.kolo:28.6.2019
          Stavebka Náchod - Rasošky   5:0                         Kounov - Jetřichov  4:1
          Jaroměř - Kounov   2:3                                          Rasošky - Jaroměř  0:5
          Jetřichov - Jezbiny    3:2                                        Ruchadlo - Stavebka Náchod  3:2
 11.kolo:30.8.2019                                                12.kolo:6.9.2019

          Jaroměř - Ruchadlo  2:3                                        Rasošky - Jezbiny  0:5

          Jetřichov - Rasošky   5:0                                       Ruchadlo - Jetřichov  4:1

          Jezbiny - Kounov   3:2                                           Stavebka - Jaroměř  4:1

  13.kolo:13.9.2019                                                14.kolo:20.9.2019                                                                                                                Jetřichov - Stavebka   4:1                                          Ruchadlo - Kounov 1:4                                                                                           Jezbiny - Ruchadlo  2:3                                              Stavebka - Jezbiny 2:3                                                                                          Kounov - Rasošky   5:0                                              Jaroměř - Jetřichov 4:1            

                                                                                                                                             

 Tabulka:                                                                                                                                          

1. Kounov              44:16   22                                                                                                                                                                    2. Ruchadlo           35:25   18                                

3. Jaroměř             34:26   13(-1)                                                                                                                                                            4.Jezbiny              34:26    12                                    

5.Jetřichov            32:28   10                                                                                                                                                                      6.Stavebka           30:30    8                            

7. Rasošky             1:59     0                                                                                                                                                                  

                                                                                                                                                                           

                                                                                                                                                                        

                              

 
< Předch.   Další >
 

Top!