Pondělí, 16.září 2019
 
Hlavní menu
Aktuality
ČNS
Regionální svazy ČNS
Dokumenty
Reprezentace ČR
Mezinárodní soutěže
Pohárové soutěže
Mistrovství ČR
Ligové soutěže
Trenéři a rozhodčí
Mládež
Individuality
Historie
Projekty
Mediální servis
Prodejna
Chci hrát nohejbal
Chci pomoci nohejbalu
Pořádáme turnaj
Úrazové pojištění
Nejnovější obsah
Nově vloženo:
10.03. Pohár ČNS žen 2016
03.03. Mistrovství 2016 ČR
18.01. Mládež 2015-2017 ČOV
05.01. Pohár ČNS dorostu 2016
Naposledy upraveno:
15.09. KNS Zlín
14.09. ONS Náchod
14.09. KNS Hradec Králové
31.07. Ponožky ELWE s vlaječkou
22.05. Mistrovství 1981 ČSR
22.05. Mistrovství 1985 ČSR
22.05. Mistrovství ČR
Přihlášení





Zapomenuté heslo?
Kdo tu je ?
Právě zde jsou
Hosté : 26

Zpravodajství z nohejbalu a diskuse

KNS Hradec Králové Tisk


 




Adresa : KO ČUS, nohejbal, U Koruny 292, 50101 Hradec Králové

e-mail :

Předseda KNS: Josef Heřmánek,Zborovská 507, 54701 Náchod tel:723976677



 


Rozlosování a výsledky KP mužů 2019:
1.kolo:26.4.2019                                             2.kolo:3.5.2019
H.Radechová - Bohuslavice   1:6                 Peklo - H.Radechová  5:2
V.Petrovice - D.Radechová  3:4                    D.Radechová - Zbečník B  5:2
Zbečník B - Peklo    5:2                                 Bohuslavice - V.Petrovice  4:3

3.kolo:10.5.2019                                             4.kolo:17.5.2019

H.Radechová - V.Petrovice  0:7                    D.Radechová - H.Radechová    6:1    

Zbečník B - Bohuslavice     4:3                     Bohuslavice - Peklo 3:4

Peklo - D.Radechová     6:1                           V.Petrovice - Zbečník B  1:6

5.kolo:24.5.2019                                             6.kolo:31.5.2019
H.Radechová - Zbečník B   3:4                     Bohuslavice - H.Radechová  4:3
Peklo - V.Petrovice    6:1                               D.Radechová - V.Petrovice  6:1
D.Radechová - Bohuslavice  4:3                  Peklo - Zbečník B 5:2


7.kolo:7.6.2019                                               8.kolo:14.6.2019                               

H.Radechová - Peklo     3:4                           V.Petrovice - H.Radechová  3:4
Zbečník B - D.Radechová    5:2                    Bohuslavice - Zbečník B   3:4
V.Petrovice - Bohuslavice    4:3                    D.Radechová - Peklo   4:3

9.kolo:21.6.2019                                           10.kolo:28.6.2019
H.Radechová - D.Radechová   3:4               Zbečník B - H.Radechová  4:3
Peklo - Bohuslavice      5:2                           V.Petrovice - Peklo 3:4
Zbečník B - V.Petrovice    5:2                       Bohuslavice - D.Radechová  3:4



Tabulka:                                                                                                                                           


1. Peklo                   43:27     19         

2. Zbečník B           41:29      19     

3. D.Radechová      40:30     19                                                                                                                               

4. Bohuslavice       34:36     14                                                                                                                                                              5. V.Petrovice         29:41     11                                                                                                          

6.H.Radechová        23:47     8

                                                                                                                                    

Play-off:

 30.8.2019  Peklo-Bohuslavice  4:1                  6.9.2019  Bohuslavice-Peklo  1:4

                   Zbečník B-D.Radechová  4:2                         D.Radechová-Zbečník B  1:4                               

                   V.Petrovice-H.Radechová  0:4                       H.Radechová-V.Petrovice  4:3

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Finále:                                                                                                                                                                                                                                     

13.9.2019 Peklo - Zbečník B 3:4              20.9.2019 Zbečník B - Peklo                                                                                                                                                                                          


příp.3.utkání: 27.9.2019 Peklo - Zbečník B                                                                                                                                                                                                                                 


O 3.místo:                                                                                                                                                                                                                                                                                                 


13.9.2019 D.Radechová - Bohuslavice 2:4  20.9.2019 Bohuslavice - D.Radechová                                                                                                                                                                                       

příp.3.utkání: 27.9.2019 D.Radechová - Bohuslavice

                                                                                

 
< Předch.   Další >
 

Top!