Sobota, 25.květen 2019
 
Hlavní menu
Aktuality
ČNS
Regionální svazy ČNS
Dokumenty
Reprezentace ČR
Mezinárodní soutěže
Pohárové soutěže
Mistrovství ČR
Ligové soutěže
Trenéři a rozhodčí
Mládež
Individuality
Historie
Projekty
Mediální servis
Prodejna
Chci hrát nohejbal
Chci pomoci nohejbalu
Pořádáme turnaj
Úrazové pojištění
Nejnovější obsah
Nově vloženo:
10.03. Pohár ČNS žen 2016
03.03. Mistrovství 2016 ČR
18.01. Mládež 2015-2017 ČOV
05.01. Pohár ČNS dorostu 2016
Naposledy upraveno:
22.05. Mistrovství 1981 ČSR
22.05. Mistrovství 1985 ČSR
22.05. Mistrovství ČR
22.05. KNS Hradec Králové
22.05. ONS Náchod
05.05. KNS Zlín
04.04. ONS České Budějovice
Přihlášení





Zapomenuté heslo?
Kdo tu je ?
Právě zde jsou
Hosté : 22

Zpravodajství z nohejbalu a diskuse

KNS Hradec Králové Tisk


 




Adresa : KO ČUS, nohejbal, U Koruny 292, 50101 Hradec Králové

e-mail :

Předseda KNS: Josef Heřmánek,Zborovská 507, 54701 Náchod tel:723976677



 


Rozlosování a výsledky KP mužů 2019:
1.kolo:26.4.2019                                             2.kolo:3.5.2019
H.Radechová - Bohuslavice   1:6                 Peklo - H.Radechová  5:2
V.Petrovice - D.Radechová  3:4                    D.Radechová - Zbečník B  5:2
Zbečník B - Peklo     odl.                               Bohuslavice - V.Petrovice  4:3

3.kolo:10.5.2019                                             4.kolo:17.5.2019

H.Radechová - V.Petrovice  0:7                    D.Radechová - H.Radechová    6:1    

Zbečník B - Bohuslavice     4:3                     Bohuslavice - Peklo 3:4

Peklo - D.Radechová     6:1                           V.Petrovice - Zbečník B  odl.

5.kolo:24.5.2019                                             6.kolo:31.5.2019
H.Radechová - Zbečník B                             Bohuslavice - H.Radechová 
Peklo - V.Petrovice                                        D.Radechová - V.Petrovice  
D.Radechová - Bohuslavice                         Peklo - Zbečník B 


7.kolo:7.6.2019                                               8.kolo:14.6.2019                               

H.Radechová - Peklo                                     V.Petrovice - H.Radechová 
Zbečník B - D.Radechová                             Bohuslavice - Zbečník B 
V.Petrovice - Bohuslavice                             D.Radechová - Peklo   

9.kolo:21.6.2019                                           10.kolo:28.6.2019
H.Radechová - D.Radechová                       Zbečník B - H.Radechová 
Peklo - Bohuslavice                                      V.Petrovice - Peklo 
Zbečník B - V.Petrovice                                Bohuslavice - D.Radechová 



Tabulka:                                                                                                                                           


1. Peklo                   15:6     7         

2.D.Radechová       16:12   7  

   Bohuslavice         16:12   7                                                                                                                               

4.V.Petrovice           13:8     5                                                                                                                                                              5.Zbečník B              6:8      3                                                                                                          

6.H.Radechová        5:23     1

                                                                                                                                    

Play-off:

 30.8.2019  1 - 4                                          6.9.2019    4 - 1

                   2 - 3                                                            3 - 2

                   5 - 6                                                            6 - 5

 

Př.3.utkání  10.9.2019  1 - 4


                                      2 - 3                                                                                                                                                                                                                                          

                    13.9.2019 5 - 6                                                                                                                                                                     Finále:                                                                                                                                                                                                                                     


13.9.2019 lépe um.vít. - hůře um.vít.  20.9.2019 hůře um.vít.-lépe um.vít.                                                                                                                                                                                         


příp.3.utkání: 27.9.2019 lépe um.vít.-hůře um.vít.                                                                                                                                                                                                                                 


O 3.místo:                                                                                                                                                                                                                                                                                                 


13.9.2019 lépe um.por.-hůře um.por.  20.9.2019 hůře um.por,-lépe um.por.                                                                                                                                                                                       

příp.3.utkání: 27.9.2019 lépe um.por.-hůře um.por.

                                                                                

 
< Předch.   Další >
 

Top!