Pátek, 15.prosinec 2017
 
Hlavní menu
Aktuality
ČNS
Regionální svazy ČNS
Dokumenty
Reprezentace ČR
Mezinárodní soutěže
Pohárové soutěže
Mistrovství ČR
Ligové soutěže
Trenéři a rozhodčí
Mládež
Individuality
Historie
Projekty
Mediální servis
Prodejna
Chci hrát nohejbal
Chci pomoci nohejbalu
Pořádáme turnaj
Úrazové pojištění
Nejnovější obsah
Nově vloženo:
10.03. Pohár ČNS žen 2016
03.03. Mistrovství 2016 ČR
18.01. Mládež 2015-2017 ČOV
05.01. Pohár ČNS dorostu 2016
Naposledy upraveno:
20.11. ONS České Budějovice
09.11. KNS Zlín
30.10. ONS Náchod
05.10. KNS Jihomoravský
28.09. KNS Hradec Králové
26.09. Mistrovství 1985 ČSR
29.01. KNS Praha
Přihlášení





Zapomenuté heslo?
Kdo tu je ?
Právě zde jsou
Hosté : 56

Zpravodajství z nohejbalu a diskuse

KNS Zlín Tisk

Základní údaje

Složení KNS

Předseda KNS: Ing. Martin Andris, Štěpánov 1117, PSČ: 757 01, Valašské Meziříčí
Tel: 724 523790 (domů: 571 632866), Fax: 571 654731, e-mail:

Sekretář KNS: Petr Čunek, Havlíčkova 1186, PSČ: 757 01, Valašské Meziříčí
Tel: 737 910145, e-mail:

Garant soutěží dospělých: Jaroslav Willert, Dobrovského 9232, PSČ: 765 02, Otrokovice
Tel: 604 227334, e-mail:

Garant soutěží mládeže: Ing. Martin Andris, Štěpánov 1117, PSČ: 757 01, Valašské Meziříčí
Tel: 724 523790 (domů: 571 632866), Fax: 571 654731, e-mail:


Popis KNS

KNSK Zlín byla ustavena dne 13.12.2002 v Otrokovicích a sdružuje 6 nohejbalových klubů/oddílů:
NK Bajda Kroměříž
NK Otrokovice
NK Valašské Meziříčí
NK CLIMAX Vsetín
TJ Sokol Zlín – Prštné
KSK Vlčnov


Soutěže

Ligová družstva

V kraji působí extraligové družstvo mužů: NK CLIMAX Vsetín A a druholigové družstvo NK CLIMAX Vsetín B

Výsledky krajské soutěže mužů v roce 2017

pořadí

celek

utkání

výhry

remízy

porážky

Skóre

body

1.

NK Valašské Meziříčí

12

12

0

0

101:19

24

 2.

NK Jiskra Otrokovice

12

8

1

3

74:46

17

3.NO Sokol Prštné1262469:5114
4.NK Bajda Kroměříž1243558:6211

5.

NK CLIMAX Vsetín "C"

12

4

2

6

51:69

10

6.

KSK Vlčnov

12

3

1

8

36:84

7

7.

TJ Spartak MSEM Přerov "B"

12

0

1

11

31:89

1

 
1. kolo:   22.4.2017 9:00                  

1.

 

TJ Spartak MSEM Přerov "B"

×

NK BAJDA Kroměříž

1

:

9

(?

:

?)

 

2.

 

NK CLIMAX Vsetín "C"

×

KSK Vlčnov

5

:

5

(14

:

12)

 

3.

 

NK Valašské Meziříčí

×

NO Sokol Prštné

9

:

1

(18

:

7)

 
   

NK Jiskra Otrokovice

-

volno

             
2. kolo:   29.4.2017 9:00                  

4.

 

KSK Vlčnov

×

NO Sokol Prštné

1

:

9

(4

:

19)

 

5.

 

NK BAJDA Kroměříž

×

NK CLIMAX Vsetín "C"

5

:

5

(11

:

12)

 

6.

 

TJ Spartak MSEM Přerov "B"

×

NK Jiskra Otrokovice

4

:

6

(9

:

13)

 
   

NK Valašské Meziříčí

-

volno

             
3. kolo:   6.5.2017 9:00                  

7.

 

NK CLIMAX Vsetín "C"

×

NK Jiskra Otrokovice

2

:

8

(7

:

17)

 

8.

 

NO Sokol Prštné

×

NK BAJDA Kroměříž

6

:

4

(14

:

11)

 

9.

 

NK Valašské Meziříčí

×

KSK Vlčnov

10

:

0

(20

:

2)

 
   

TJ Spartak MSEM Přerov "B"

-

volno

             
4. kolo:   13.5.2017 9:00                  

10.

 

NK BAJDA Kroměříž

×

NK Valašské Meziříčí

2

:

8

(6

:

17)

 

11.

 

NK Jiskra Otrokovice

×

NO Sokol Prštné

4

:

6

(10

:

13)

 

12.

 

TJ Spartak MSEM Přerov "B"

×

NK CLIMAX Vsetín "C"

3

:

7

(8

:

16)

 
   

KSK Vlčnov

-

volno

             
5. kolo:   27.5.2017 9:00                  

13.

 

NO Sokol Prštné

×

TJ Spartak MSEM Přerov "B"

8

:

2

(16

:

6)

 

14.

 

NK Valašské Meziříčí

×

NK Jiskra Otrokovice

7

:

3

(17

:

8)

 

15.

 

KSK Vlčnov

×

NK BAJDA Kroměříž

2

:

8

(6

:

18)

9.9. 13:30

   

NK CLIMAX Vsetín "C"

-

volno

             
6. kolo:   3.6.2017 9:00                  

16.

 

NK Jiskra Otrokovice

×

KSK Vlčnov

8

:

2

(17

:

5)

 

17.

 

TJ Spartak MSEM Přerov "B"

×

NK Valašské Meziříčí

3

:

7

(8

:

16)

8.6.2017

18.

 

NK CLIMAX Vsetín "C"

×

NO Sokol Prštné

6

:

4

(14

:

12)

 
   

NK BAJDA Kroměříž

-

volno

             
7. kolo:   10.6.2017 9:00                  

19.

 

NK Valašské Meziříčí

×

NK CLIMAX Vsetín "C"

9

:

1

(18

:

4)

 

20.

 

KSK Vlčnov

×

TJ Spartak MSEM Přerov "B"

7

:

3

(14

:

8)

30.9.2017

21.

 

NK BAJDA Kroměříž

×

NK Jiskra Otrokovice

5

:

5

(12

:

11)

30.9.2017

   

NO Sokol Prštné

-

volno

             
8. kolo:   17.6.2017 9:00                  

22.

 

NK BAJDA Kroměříž

×

TJ Spartak MSEM Přerov "B"

6

:

4

(?

:

?)

1.10.2017

23.

 

KSK Vlčnov

×

NK CLIMAX Vsetín "C"

6

:

4

(14

:

13)

 

24.

 

NK Valašské Meziříčí

×

NO Sokol Prštné

8

:

2

(18

:

4)

 
   

NK Jiskra Otrokovice

-

volno

             
9. kolo:   24.6.2017 9:00                  

25.

 

NO Sokol Prštné

×

KSK Vlčnov

9

:

1

(19

:

4)

 

26.

 

NK CLIMAX Vsetín "C"

×

NK BAJDA Kroměříž

10

:

0

(20

:

5)

 

27.

 

NK Jiskra Otrokovice

×

TJ Spartak MSEM Přerov "B"

8

:

2

(17

:

6)

8.7.2017

   

NK Valašské Meziříčí

-

volno

             
10. kolo:   1.7.2017 9:00                  

28.

 

NK Jiskra Otrokovice

×

NK CLIMAX Vsetín "C"

8

:

2

(17

:

8)

 

29.

 

NK BAJDA Kroměříž

×

NO Sokol Prštné

5

:

5

(12

:

13)

 

30.

 

KSK Vlčnov

×

NK Valašské Meziříčí

0

:

10

(2

:

20)

 
   

TJ Spartak MSEM Přerov "B"

-

volno

             
11. kolo:   2.9.2017 9:00                  

31.

 

NK Valašské Meziříčí

×

NK BAJDA Kroměříž

7

:

3

(15

:

7)

 

32.

 

NO Sokol Prštné

×

NK Jiskra Otrokovice

4

:

6

(13

:

13)

 

33.

 

NK CLIMAX Vsetín "C"

×

TJ Spartak MSEM Přerov "B"

8

:

2

(16

:

8)

 
   

KSK Vlčnov

-

volno

             
12. kolo:   9.9.2017 9:00                  

34.

 

TJ Spartak MSEM Přerov "B"

×

NO Sokol Prštné

5

:

5

(11

:

12)

 

35.

 

NK Jiskra Otrokovice

×

NK Valašské Meziříčí

3

:

7

(8

:

16)

 

36.

 

NK BAJDA Kroměříž

×

KSK Vlčnov

8

:

2

(17

:

6)

 
   

NK CLIMAX Vsetín "C"

-

volno

             
13. kolo:   16.9.2017 9:00                  

37.

 

KSK Vlčnov

×

NK Jiskra Otrokovice

2

:

8

(6

:

17)

 

38.

 

NK Valašské Meziříčí

×

TJ Spartak MSEM Přerov "B"

10

:

0

(20

:

2)

 

39.

 

NO Sokol Prštné

×

NK CLIMAX Vsetín "C"

10

:

0

(20

:

4)

 
   

NK BAJDA Kroměříž

-

volno

             
14. kolo:   30.9.2017 9:00                  

40.

 

NK CLIMAX Vsetín "C"

×

NK Valašské Meziříčí

1

:

9

(6

:

18)

 

41.

 

TJ Spartak MSEM Přerov "B"

×

KSK Vlčnov

2

:

8

(5

:

16)

 

42.

 

NK Jiskra Otrokovice

×

NK BAJDA Kroměříž

7

:

3

(16

:

11)

 
   

NO Sokol Prštné

-

volno

             

Dorost,  Zlínský kraj,  dlouhodobá soutěž systémem jednotlivých turnajů - 2017.

…………………………..

21.4.      Pá              16.00 – 20 00    2         Valašské Meziříčí

12.5       Pá              16.00 – 20 00    3         Kroměříž -  kvalif.turnaj na MČR

19.5.      Pá              16.00 – 20 00    1         Vsetín

2.6         Pá             16.00 – 20 00     2         Přerov – kvalif.turnaj na MČR

16.6       Pá             16.00  – 20 00    3         Kroměříž

30.6       Pá              16.00 – 20 00    3        Valašské Meziříčí

25.8        Pá             16.00 – 20 00     1         Přerov

8.9.         Pá            15.30 – 19 30     2         Vsetín – závěrečný turnaj s celk. vyhlášením

Výsledky soutěže dorostu 2017:

https://nahraj.to/1RgF



Výsledky krajské soutěže mužů v roce 2016

pořadí

celek

utkání

výhry

remízy

porážky

Skóre

body

1.

NK Valašské Meziříčí

1210

1

1

91:29

21

2.

NO Sokol Prštné

12

9

1

2

78:42

19

3.

NK Bajda Kroměříž

128

0

4

67:53

16

4.

NK Jiskra Otrokovice

12

3

3

6

49:71

9

5.

TJ Spartak MSEM Přerov "B"

12

3

3

6

52:68

9

6.NK Rozvíz Slovan Ivanovice n/H1214747:736

7.

NK CLIMAX Vsetín "C"

12

1

2

9

36:84

4


Rozpis soutěže dorostu 2016:
Rozpis souteze mladeze pro rok 2016 v kategorii dorost.doc Rozpis souteze mladeze pro rok 2016 v kategorii dorost.doc (28.00 KB)

Výsledky soutěže dorostu 2016: 
https://nahraj.to/1xuK

Výsledky krajské soutěže mužů v roce 2015

pořadí

celek

utkání

výhry

remízy

porážky

Skóre

body

1.

TJ Spartak Přerov "B"

1081

1

73:27

17

2.

NK Bajda Kroměříž

107

0

3

58:42

14

3.

NK Valašské Meziříčí

106

1

3

62:38

13

4.

NK Otrokovice

10

5

0

5

54:46

10

5.

NK CLIMAX Vsetín "C"

10

1

36

31:69

5

6.

TJ Sokol Zlin - Prštné "B"

10

0

1

9

22:78

1

Rozpis soutěže dorostu 2015:
KNS Zlin - rozpis souteze dorostu 2015(2)ok.doc KNS Zlin - rozpis souteze dorostu 2015(2)ok.doc (28.50 KB)

Výsledky soutěže dorostu 2015:
Dorost kraj 2015 - tabulka 8.kolo 11.9.Vsetin (konecna).xls Dorost kraj 2015 - tabulka 8.kolo 11.9.Vsetin (konecna).xls (42.50 KB)

Výsledky soutěže dorostu 2014:
Dorost kraj 2014 -tabulka 8.kolo-zaverecna.xls Dorost kraj 2014 -tabulka 8.kolo-zaverecna.xls (41.50 KB)

Výsledky krajské soutěže mužů v roce 2014

pořadí

celek

utkání

výhry

remízy

porážky

Skóre

body

1.

NK CLIMAX Vsetín "B"

109

0

1

71:29

18

2.

Spartak Přerov "B"

10

7

2

1

70:30

16

3.

NK Jiskra Otrokovice

104

2

4

47:53

10

4.

TJ Sokol Zlín - Prštné

10

2

3

5

40:60

7

5.

NK Valašské Meziříčí

10

2

2

6

41:59

6

6.

NK Bajda Kroměříž

10

1

1

8

31:69

3




Výsledky soutěže dorostu 2013:
Dorost kraj 2013 - 8 kolo 6.9.-KONECNA.xls Dorost kraj 2013 - 8 kolo 6.9.-KONECNA.xls (41.00 KB)


Výsledky krajské soutěže mužů v roce 2013

1

Rozvíz

2

NO Sokol Prštné

3

Přerov B

4

NK Climax Vsetín B

5

NK Jiskra Otrokovice

6

NK Valašské Meziříčí



Výsledky soutěže žáků 2012:

Zaci kraj 2012 -konecna  (8 kolo k 14.9.).xls Zaci kraj 2012 -konecna  (8 kolo k 14.9.).xls (40.50 KB)

Výsledky krajské soutěže mužů v roce 2012

pořadí

celek

utkání

výhry

remízy

porážky

Skóre

body

1.

NK CLIMAX Vsetín "B"

8

5

3

0

49:31

13

2.

TJ Sokol Zlín - Prštné

8

6

1

1

50:30

13

3.

NK Otrokovice

8

4

1

3

42:38

9

4.

SKP Holešov & TJ Bystřice p.H.

8

2

1

5

32:48

5

5.

NK Valašské Meziříčí

8

0

0

8

27:53

0



 
Výsledky krajské soutěže mužů v roce 2011

pořadí

celek

utkání

výhry

remízy

porážky

Skóre

body

1.

NK CLIMAX Vsetín "B"

10

6

1

3

58:42

13

2.

TJ Sokol Zlín - Prštné

10

6

0

4

56:44

12

3.

KSK Vlčnov

10

5

1

4

56:44

11

4.

NK Otrokovice

10

4

2

4

53:47

10

5.

NK Valašské Meziříčí

10

5

0

5

53:47

10

6.

SKP Holešov

10

2

0

8

24:76

0 (-4b)



 
Výsledky krajské soutěže mužů v roce 2010

pořadí

celek

utkání

výhry

remízy

porážky

Skóre

body

1.

TJ Sokol Zlín - Prštné

10

9

1

0

73:27

19

2.

NK Valašské Meziříčí

10

8

1

1

73:27

17

3.

NK Otrokovice

10

5

0

5

49:51

10

4.

KSK Vlčnov

10

4

0

6

47:53

8

5.

SKP Holešov

10

2

1

7

28:72

5

6.

NK CLIMAX Vsetín "C"

10

0

1

9

30:70

1



 
Výsledky krajské soutěže mužů v roce 2009

pořadí

celek

utkání

výhry

remízy

porážky

Skóre

body

1.

KSK Vlčnov

12

9

1

2

78:42

19

2.

TJ Sokol Zlín - Prštné

12

9

0

3

79:41

18

3.

NK Otrokovice

12

8

0

4

72:48

16

4.

NK Valašské Meziříčí

12

5

2

5

58:62

12

5.

NK CLIMAX Vsetín "C"

12

6

0

6

54:66

12

6.

SKP Holešov

12

2

0

10

40:80

4

7.

TJ Bystřice pod Hostýnem

12

1

1

10

39:81

2 (-1bod)


 
Výsledky krajské soutěže mužů v roce 2008

pořadí

celek

utkání

výhry

remízy

porážky

Skóre

body

1.

SKP Holešov

10

7

1

2

56:44

15

2.

NK Otrokovice

10

4

4

2

55:45

12

3.

KSK Vlčnov

10

4

2

4

51:49

10

4.

NK CLIMAX Vsetín "B"

10

5

1

4

55:45

10 (-1 bod)

5.

TJ Sokol Zlín - Prštné

10

2

3

5

45:55

7

6.

NK Valašské Meziříčí

10

2

1

7

38:62

5


 
Výsledky krajské soutěže mužů v roce 2007

pořadí

celek

utkání

výhry

remízy

Porážky

zápasy

body

1.

SKP Holešov

8

6

1

1

46:34

13

2.

KSK Vlčnov

8

4

2

2

46:34

10

3.

NK Otrokovice

8

4

1

3

42:38

8 (-1 bod)

4.

NK CLIMAX Vsetín "B"

8

2

0

6

35:45

4

5.

NK Valašské Meziříčí

8

1

2

5

31:49

4


 
 
< Předch.
 

Top!