Pátek, 15.prosinec 2017
 
Hlavní menu
Aktuality
ČNS
Regionální svazy ČNS
Dokumenty
Reprezentace ČR
Mezinárodní soutěže
Pohárové soutěže
Mistrovství ČR
Ligové soutěže
Trenéři a rozhodčí
Mládež
Individuality
Historie
Projekty
Mediální servis
Prodejna
Chci hrát nohejbal
Chci pomoci nohejbalu
Pořádáme turnaj
Úrazové pojištění
Nejnovější obsah
Nově vloženo:
10.03. Pohár ČNS žen 2016
03.03. Mistrovství 2016 ČR
18.01. Mládež 2015-2017 ČOV
05.01. Pohár ČNS dorostu 2016
Naposledy upraveno:
20.11. ONS České Budějovice
09.11. KNS Zlín
30.10. ONS Náchod
05.10. KNS Jihomoravský
28.09. KNS Hradec Králové
26.09. Mistrovství 1985 ČSR
29.01. KNS Praha
Přihlášení





Zapomenuté heslo?
Kdo tu je ?
Právě zde jsou
Hosté : 28

Zpravodajství z nohejbalu a diskuse

Pohár ČNS dorostu 2016 Tisk


prihlaska do turnaje poharu CNS mladeze (1).doc prihlaska do turnaje poharu CNS mladeze (1).doc (58.00 KB) 


Zveřejnění
propozic
 Termín Místo Disciplína Propozice
 3.1.201617.1.2016 Karlovy Vary               dvojice dorost Propozice poharu CNS Karlovy Vary 2016.pdf Propozice poharu CNS Karlovy Vary 2016.pdf (421.03 KB)
 1.3.201625.3.2016 Hronov/Zbečník  dvojice dorost Propozice poharu CNS dorostu Zbecnik-dvojice (1)-1.pdf Propozice poharu CNS dorostu Zbecnik-dvojice (1)-1.pdf (537.01 KB)
  11.6.2016Zvěrkovicedvojice dorost 
  12.6.2016Zvěrkovicetrojice dorost  
  6.11.2016Skuteč (pořadatel SK Bělá)dorost  
 12.11.2016České Budějovice trojice dorost 
 27.11.2016  Týn nad Vltavou (pořadatel NK Zvěrkovice) dvojice dorost (vyhlášení) 

 

Konečné pořadí poháru ČNS dorostu 2016
 1 TJ Dynamo ČEZ České Budějovice318 bodů 
 2 TJ Sokol I Prostějov285 bodů
 3 TJ Sokol Zbečník215 bodů
 4 TJ Avia Čakovice210 bodů
 5 NK Climax Vsetín117 bodů
 6 SK Šacung Benešov108 bodů
 7 NK Zvěrkovice  98 bodů 
 8 TJ Slovan Chabařovice  72 bodů 
 9  TJ Slavoj Český Brod  68 bodů
10  MNK SDS Exmost Modřice  45 bodů
 11-12 TJ Sokol VYNK Horažďovice-Hapon  15 bodů
 11-12 SK Start Praha  15 bodů

 


Pohár dorostu dvojic Týn nad Vltavou 27. 11. 2016

1. TJ Dynamo ČEZ České Budějovice A (David Žikeš, David Višvader)

2. NK Zvěrkovice A (Dominik Hrdlička, Karel Tůma)

3. TJ Sokol I Prostějov (Jakub Ftačník, Jan Matkulčík, Marián Příhoda)

4. SK Šacung Benešov B (Štěpán Krunert, Michal Krunert)

5.-8. TJ Avia Čakovice (Zdeněk Kalous, Adam Brož)

5.-8. NK Zvěrkovice B (J. Mašek, D. Burian)

5.-8. TJ Dynamo ČEZ České Budějovice B (V. Koudelka, Z. Koudelka) 

5.-8. TJ Slavoj Český Brod (Niloas Truc, Vilém Ungerman) 

 

Pohár dorostu trojic České Budějovice 12. 11. 2016

1. TJ Sokol I Prostějov (Jakub Ftačník, Marián Příhoda, Ondřej Pospíšil) 

2. TJ Dynamo nadace ČEZ České Budějovice A (Václav Koudelka, David Žikeš, David Višvader) 

3. NK Zvěrkovice (David Burian, Dominik Hrdlička, Karel Tůma, Jakub Mašek)

4. TJ Dynamo ČEZ České Budějovice B (Zdeněk Koudelka, Jan Bělík, Václav Zrna)  

5.-8. TJ Sokol Zbečník A (Lukáš Kábrt, Václav Pohl, Matěj Šimek), TJ Slavoj Český Brod (Adam Harmanec, Nikolas Truc, Jan Vlasák), NK Climax Vsetín (David Majštiník, Tomáš Hyžák, Rudolf Stařičný), SK Start Praha (Petr Janeček, Ondřej Kulhánek, Tomáš Sekera) 


 

 

Pohár dorostu jednotlivců Skuteč 6. 11. 2016

1. Adam Brož (TJ Avia Čakovice)

2. Lukáš Kábrt (TJ Sokol Zbečník A)  

3. Jaroslav Kovařík (TJ Slovan Chabařovice)

4. Nikolas Truc (TJ Slavoj Český Brod A) 

5.-8. Michal Pošepný (TJ Sokol Zbečník C), Vilém Ungermann (TJ Slavoj Český Brod B), Jakub Ftačník (TJ Sokol I Prostějov), Josef Slavíček (TJ Sokol VYNK Horažďovice Hapon) 

 

MČR/Pohár ČNS dorostu trojice Zvěrkovice 12.6. 2016
 1TJ Avia ČakoviceJiří Kalous, Zdeněk Kalous, Adam Brož
 2TJ Sokol I ProstějovJan Matkulčík, Marián Příhoda, Jakub Ftačník
 3TJ Dynamo ČEZ České Budějovice ADavid Žikeš, David Višvader, Zdeněk Koudelka
 4 TJ Dynamo ČEZ České Budějovice B  Václav Zrna, Jan Bělík, Václav Koudelka
 5-8 NK Climax Vsetín A Branislav Belko, David Majštiník, Tomáš Hyžák, Rudolf Stařičný
 5-8  SK Šacung BenešovDavid Krunert, Štěpán Krunert, Michal Krunert, Adam Furbacher
 5-8       TJ Slovan ChabařoviceMartin Sehrig, Jaroslav Kovařík, Adam Henzl, Martin Levinský, Matěj Mužík
 5-8MNK SDS Exmost Modřice ATomáš Svoboda, Jan Hanus, Jan Bartoš, Quido Boleloucký

 

 

MČR/Pohár ČNS dorostu dvojice Zvěrkovice 11.6. 2016
 1TJ Avia ČakoviceJiří Kalous, Zdeněk Kalous, Adam Brož
 2SK Šacung Benešov APetr Chejn, Štěpán Krunert
 3NK Climax Vsetín A Branislav Belko, Tomáš Andris, Tomáš Hyžák
 4TJ Sokol I Prostějov Jan Matkulčík, Marián Příhoda, Jakub Ftačník
 5-8 TJ Dynamo ČEZ České Budějovice ADavid Žikeš, David Višvader, Václav Zrna
 5-8  TJ Sokol ZbečníkLukáš Kábrt,  Václav Pohl
 5-8     TJ Dynamo ČEZ České Budějovice B  Václav Koudelka, Zdeněk Koudelka, Jan Bělík
 5-8MNK SDS Exmost Modřice ATomáš Svoboda, Jan Hanus

 

 

Pohár ČNS dorostu dvojice Zbečník 25.3. 2016
 1TJ Sokol I Prostějov Jakub Ftačník, Jan Matkulčík
 2TJ Sokol Zbečník ALukáš Kábrt, Tomáš Zelba 
 3TJ Sokol Zbečník BMatěj Šimek, Václav Pohl
 4 NK Climax Vsetín A Tomáš Hyžák, Tomáš Andris 
 5-8  TJ Dynamo ČEZ České Budějovice BVáclav Zrna, Lukáš Musil
 5-8   TJ Slovan ChabařoviceMartin Sehrig, Filip Štrejl
 5-8      TJ Dynamo ČEZ České Budějovice A  Václav Koudelka, Zdeněk Koudelka
 5-8MNK SDS Exmost Modřice BQuido Boleloucký, Jan Bartoš

 

 prezencni listina poharu CNS dorostu Zbecnik 25.3. 2016.doc prezencni listina poharu CNS dorostu Zbecnik 25.3. 2016.doc (118.50 KB)

12794868_538413629692499_5908577998759669008_o.jpg 12794868_538413629692499_5908577998759669008_o.jpg (610.02 KB) 

12916118_538413016359227_7265696833442299905_o.jpg 12916118_538413016359227_7265696833442299905_o.jpg (497.77 KB) 

12898211_538412506359278_768668282808304942_o.jpg 12898211_538412506359278_768668282808304942_o.jpg (452.85 KB) 

12672117_538412116359317_8964463786984083958_o.jpg 12672117_538412116359317_8964463786984083958_o.jpg (526.40 KB) 

12901354_538411589692703_2890116405121118548_o.jpg 12901354_538411589692703_2890116405121118548_o.jpg (461.53 KB) 

12909448_538411086359420_6617433437495864798_o.jpg 12909448_538411086359420_6617433437495864798_o.jpg (477.48 KB) 

12901212_538399939693868_230555442065472874_o.jpg 12901212_538399939693868_230555442065472874_o.jpg (621.48 KB) 

12909433_538406773026518_859787735740280204_o.jpg 12909433_538406773026518_859787735740280204_o.jpg (653.21 KB) 

Pohar CNS dorostu Zbecnik PO.pdf Pohar CNS dorostu Zbecnik PO.pdf (330.58 KB)

 Pohar CNS dorostu Zbecnik dvojice zprava delegata.doc Pohar CNS dorostu Zbecnik dvojice zprava delegata.doc (59.50 KB)

 

Pohár ČNS dorostu dvojice Karlovy Vary 17.1. 2016
 1TJ Sokol ZbečníkLukáš Kábrt, Tomáš Zelba 
 2TJ Dynamo ČEZ České Budějovice BVáclav Koudelka, Zdeněk Koudelka
 3TJ Dynamo ČEZ České Budějovice A David Žikeš, David Višvader 
 4TJ Sokol I Prostějov Jakub Ftačník, Jan Matkulčík, Marián Příhoda 
 5-8  NK Climax Vsetín A Branislav Belko, Tomáš Hyžák 
 5-8   SK Šacung BenešovPetr Chejn, Štěpán Krunert 
 5-8      TJ Dynamo ČEZ České   Budějovice C  Václav Zrna, Jan Bělik 
 5-8TJ AVIA Čakovice Zdeněk Kalous, Adam Brož 

2016-PoharCNS-prezence.doc 2016-PoharCNS-prezence.doc (108.00 KB)

2016-PoharCNS-tabulky-dorost.pdf 2016-PoharCNS-tabulky-dorost.pdf (281.69 KB)

2016-PoharCNS-playoff-dorost.pdf 2016-PoharCNS-playoff-dorost.pdf (204.02 KB) 

Zprava o turnaji poharu CNS - Karlovy Vary 1.doc Zprava o turnaji poharu CNS - Karlovy Vary 1.doc (63.50 KB)

 
Další >
Partneři ČNS
BOTAS
GALA
ALEA
Triko4U
 tvcom
POKORNÝ - SÍTĚ
 

Top!