Úterý, 04.srpen 2020
 
Hlavní menu
Aktuality
ČNS
Regionální svazy ČNS
Dokumenty
Reprezentace ČR
Mezinárodní soutěže
Pohárové soutěže
Mistrovství ČR
Ligové soutěže
Trenéři a rozhodčí
Mládež
Individuality
Historie
Projekty
Mediální servis
Prodejna
Chci hrát nohejbal
Chci pomoci nohejbalu
Pořádáme turnaj
Úrazové pojištění
Nejnovější obsah
Nově vloženo:
10.03. Pohár ČNS žen 2016
03.03. Mistrovství 2016 ČR
18.01. Mládež 2015-2017 ČOV
05.01. Pohár ČNS dorostu 2016
Naposledy upraveno:
10.06. ONS Náchod
10.06. KNS Hradec Králové
10.04. ONS České Budějovice
25.09. KNS Zlín
31.07. Ponožky ELWE s vlaječkou
22.05. Mistrovství 1981 ČSR
22.05. Mistrovství 1985 ČSR
Přihlášení





Zapomenuté heslo?
Kdo tu je ?
Právě zde jsou
Hosté : 5

Zpravodajství z nohejbalu a diskuse

Pohár ČNS dorostenců 2015 Tisk



 Rozpis Poháru ČNS 2015 včetně dodatku č.1 Rozpis Poháru ČNS 2015 včetně dodatku č.1 (704.49 KB)

      MAPA_PCNS_upravena.pdf MAPA_PCNS_upravena.pdf (4.36 MB)

       Prezenční listina Poháru ČNS Prezenční listina Poháru ČNS (105.50 KB)

Plakát Poháru ČNS trojic dorostu Zbečník Plakát Poháru ČNS trojic dorostu Zbečník (3.22 MB)

 

Propozice turnajů:
Zveřejnění
propozic
 Termín Místo Disciplína Propozice
 25.2.201514.3.2015 Semily                trojice dorostP  (325.00 KB) 
 25.2.201522.3.2015 Hronov/Zbečník  trojice dorost P  (634.00 KB)   
 2.10.201528.10.2015 Louny singl dorost Propozice PCNS Louny-singl dorostu a st.zaku 2015.pdf Propozice PCNS Louny-singl dorostu a st.zaku 2015.pdf (405.99 KB)
 1.11.2015 14.11.2015Týn nad Vltavou dvojice dorost Propozice pohar CNS dorostu TYN.pdf Propozice pohar CNS dorostu TYN.pdf (134.57 KB)
 10.11.2015 22.11.2015 Prostějov trojice dorost PROPOZICE pohar CNS dorostu Prostejov.pdf PROPOZICE pohar CNS dorostu Prostejov.pdf (179.54 KB)
     
     

 

Konečne pořadí poharu CNS 2015

 Poř.Družstvo  Body
1TJ Sokol I Prostějov
271
2TJ Dynamo ČEZ České Budějovice
225
3NK Climax Vsetín156
4TJ Sokol Zbečník149
5
NK Zvěrkovice
140
6
SK Šacung Benešov 90
7SK Kotlářka Praha
 45
8/9TJ Sokol VYNK Horažďovice Hapon 15
8/9TJ Sokol SDS EXMOST Modřice 15
 
 


 
 
 

 

Výsledky jednotlivých turnajů:

 

Pohár ČNS  dorostu trojice Prostějov

 
 1NK Climax Vsetín
Branislav Belko, Tomáš Hyžák, Tomáš Andris
 2TJ Sokol I Prostějov
Jakub Ftačník, Jan Matkulčík, Marián Příhoda
 3TJ Sokol Zbečník
Lukáš Kábrt, Václav Pohl, Michal Pošepný
 4TJ Dynamo ČEZ České Budějovice B
David Višvader, David Žikeš, Zdeněk Koudelka
 5-8TJ Sokol SDS EXMOST Modřice
Jan Hanus, Tomáš Svoboda, Quido Boleloucký, Jan Bartoš
 5-8TJ Dynamo ČEZ České Budějovice A
Václav Koudelka, Václav Zrna, Jan Bělik
 5-8TJ Dynamo ČEZ České Budějovice C
Lukáš Musil, Tomáš Musil, Jan Potůček
 5-8NK Zvěrkovice
Václav Hrdlička, David Burian, Tomáš Pils
 Pohar CNS dorostu Prostejov trojice zprava delegata.doc Pohar CNS dorostu Prostejov trojice zprava delegata.doc (58.50 KB)

 
 

 Pohár ČNS dorostu dvojice Týn nad Vltavou

 
 1 TJ Dynamo ČEZ České Budějovice AVáclav Koudelka, Zdeněk Koudelka
 2 TJ Sokol I ProstějovJakub Ftačník, Marián Příhoda, Jan Matkulčík
 3 NK Zvěrkovice A Dominik Hrdlička, Karel Tůma
 4 NK Zvěrkovice BVáclav Hrdlička, David Burian
5-8  TJ Sokol VYNK Horažďovice Hapon APetr Pivnička, Martin Buriánek 
5-8 SK Šacung BenešovDavid Krunert, Lukáš Krunert 
5-8 TJ Dynamo ČEZ České Budějovice B David Žikeš, David Višvader, Lukáš Musil 
5-8 TJ Dynamo ČEZ České Budějovice CJan Bělík, Václav Zrna 

 
 

 Pohár ČNS dorostu jednotlivci Louny 

 
 1 TJ Sokol ProstějovMarián Příhoda 
 2 NK Climax VsetínBranislav Belko 
 3 TJ Sokol ZbečníkLukáš Kábrt
 4 NK ZvěrkoviceKarel Tůma
 5-8 TJ Sokol ProstějovTomáš Roba 
 5-8 TJ Sokol ProstějovJakub Ftačník 
 5-8 NK ZvěrkoviceVáclav Hrdlička
 5-8 TJ Dynamo České Budějovice David Žikeš

 Seznam zucastnenych dorostencu Memorialu Standy Malickeho (1).pdf Seznam zucastnenych dorostencu Memorialu Standy Malickeho (1).pdf (184.43 KB)

skupina A - dorost.pdf skupina A - dorost.pdf (180.87 KB)

skupina B - dorost.pdf skupina B - dorost.pdf (124.39 KB)

skupina C - dorost.pdf skupina C - dorost.pdf (119.36 KB)

skupina D - dorost.pdf skupina D - dorost.pdf (119.23 KB)

Play - off MSM 2015 + vysledky dorost.pdf Play - off MSM 2015 + vysledky dorost.pdf (201.00 KB)

Vyber z fotogalerie MSM2015 (1).pdf Vyber z fotogalerie MSM2015 (1).pdf (3.65 MB) 

Pohar CNS Louny singl-zprava delegata.doc Pohar CNS Louny singl-zprava delegata.doc (58.50 KB) 

 

Pohár ČNS dorostenců trojic -  Hronov/Zbečník 22.3. 2015
1 TJ Sokol I Prostějov
Ftačník, Roba, Příhoda
2 TJ Dynamo ČEZ České Budějovice A
Višvader, Žikeš, Z. Koudelka
3 TJ Sokol Zbečník A
Kábrt, Pohl, Pošepný
4SK Kotlářka PrahaSoukup, Sadílek, Harmanec
5-8 SK Šacung BenešovChejn, Š. Krunert, D. Krunert,
5-8 NK Zvěrkovice
V. Hrdlička, D. Hrdlička, Burián
5-8 TJ Sokol Zbečník B
Šimek, Levý, Středa
5-8 TJ Dynamo České Budějovice B
V. Koudelka, Zrna, Bělík

 prezencni+listina+pohar+CNS+dorost+zbecnik.doc prezencni+listina+pohar+CNS+dorost+zbecnik.doc (85.00 KB)

Zakl. Skupiny.txt Zakl. Skupiny.txt (813 bytes)

CIMG7522.JPG CIMG7522.JPG (2.14 MB)

CIMG7523.JPG CIMG7523.JPG (2.16 MB)

CIMG7524.JPG CIMG7524.JPG (2.14 MB)

PCNS Hronov-dorost zprava delegata.pdf PCNS Hronov-dorost zprava delegata.pdf (374.00 KB) 

 

Pohár ČNS dorostenců trojic -  Semily 14.3. 2015
1 SK Šacung Benešov
Chejn, Š. Krunnert, D. Krunnert, Furbacher
2 NK Climax Vsetín
Belko, Andris, Hyžák
3 TJ Sokol I Prostějov
Ftačník, Roba, Příhoda
4TJ Dynamo České Budějovice A
Višváder, Žikeš, Z. Koudelka
5-8 SK Kotlářka Praha
Soukup, Sadílek, Harmanec
5-8 NK Zvěrkovice A
V. Hrdlička, D. Hrdlička, Burián
5-8 TJ Sokol ZbečníkKábrt, Šimek, Pošepný, Středa
5-8 TJ Dynamo České Budějovice B
V. Koudelka, Zrna, Bělík

 

Prezencni listina poharu CNS Elite 2015 dor.doc Prezencni listina poharu CNS Elite 2015 dor.doc (111.50 KB) 

Dorost_A_5.pdf Dorost_A_5.pdf (113.09 KB) 

Dorost_B_4.pdf Dorost_B_4.pdf (110.74 KB) 

Play_off.pdf Play_off.pdf (34.08 KB) 

Zprava o turnaji poharu CNS - Semily 2015.doc Zprava o turnaji poharu CNS - Semily 2015.doc (63.50 KB) 

 

 

 
< Předch.   Další >
Partneři ČNS
BOTAS
GALA
ALEA
Triko4U
 tvcom
POKORNÝ - SÍTĚ
 

Top!