Úterý, 04.srpen 2020
 
Hlavní menu
Aktuality
ČNS
Regionální svazy ČNS
Dokumenty
Reprezentace ČR
Mezinárodní soutěže
Pohárové soutěže
Mistrovství ČR
Ligové soutěže
Trenéři a rozhodčí
Mládež
Individuality
Historie
Projekty
Mediální servis
Prodejna
Chci hrát nohejbal
Chci pomoci nohejbalu
Pořádáme turnaj
Úrazové pojištění
Nejnovější obsah
Nově vloženo:
10.03. Pohár ČNS žen 2016
03.03. Mistrovství 2016 ČR
18.01. Mládež 2015-2017 ČOV
05.01. Pohár ČNS dorostu 2016
Naposledy upraveno:
10.06. ONS Náchod
10.06. KNS Hradec Králové
10.04. ONS České Budějovice
25.09. KNS Zlín
31.07. Ponožky ELWE s vlaječkou
22.05. Mistrovství 1981 ČSR
22.05. Mistrovství 1985 ČSR
Přihlášení





Zapomenuté heslo?
Kdo tu je ?
Právě zde jsou
Hosté : 15

Zpravodajství z nohejbalu a diskuse

Pohár ČNS žáků 2015 Tisk
  

Pohár ČNS mladších a starších žáků 2015 :

Rozpis Poháru ČNS mládeže 2015 včetně dodatku č.1 Rozpis Poháru ČNS mládeže 2015 včetně dodatku č.1 (704.49 KB)

      MAPA_PCNS_upravena.pdf MAPA_PCNS_upravena.pdf (4.36 MB)

       Prezenční listina Poháru ČNS Prezenční listina Poháru ČNS (105.50 KB)

Pohár ČNS Žďár n.S. - mapa Pohár ČNS Žďár n.S. - mapa (261.54 KB)

CNS-st.z_Zdar-internet.jpg CNS-st.z_Zdar-internet.jpg (934.59 KB) 

 

Propozice turnajů:
Zveřejnění
propozic
 Termín Místo Disciplína Propozice
 15.2.2015 22.2.2015 Zbečník,Dřevíčdvojice STŽ Propozice  (236.00 KB)
 25.2.20157.3.2015  Čelákovice trojice STŽ  P  (921.51 KB)   
 25.2.20158.3.2015  Čelákovicetrojice MLŽ  p  (921.51 KB)
 25.2.201514.3.2015  Semily trojice STŽ  P  (325.00 KB) 
 25.2.201514.3.2015  Semily dvojice MLŽ  P  (325.00 KB) 
 25.2.2015 21.3.2015  Žďár nad Sázavou trojice MLŽ   P  (141.73 KB) 
 15.9.2015 28.9.2015 Lounytrojice STŽ+MLŽ

 Propozice poharu CNS Louny trojice.pdf Propozice poharu CNS Louny trojice.pdf (591.97 KB)

 2.10.2015 28.10.2015 Lounysingl STŽ  Propozice PCNS Louny-singl dorostu a st.zaku 2015.pdf Propozice PCNS Louny-singl dorostu a st.zaku 2015.pdf (405.99 KB)
 10.11.2015 26.12.2015Bystřice nad Pernštejnem  dvojice STŽ+MLŽ

propozice poharu CNS SZ-dvojice Bystrice.pdf propozice poharu CNS SZ-dvojice Bystrice.pdf (804.64 KB)

propozice poharu CNS MZ-dvojice Bystrice.pdf propozice poharu CNS MZ-dvojice Bystrice.pdf (819.67 KB) 

 

 

Konečné pořadí poháru ČNS 2015 starší žáci 

 Poř.Družstvo Body 
 1 TJ Dynamo České Budějovice 374
 2 SK Kotlářka Praha 258
 3 Sokol Zbečník202
 4 TJTJ AVIA Čakovice 164 
 5 TJ Sokol Dolní Radechová 87
 6 SK Liapor Karlovy Vary  53
 7 TJ Slavoj Český Brod  45
 8 TJ Sokol VYNK Horažďovice 42
 9 MNK SDS EXMOST Modřice 38
 10-11 SK Šacung Benešov 15
 10-11 TJ Spartak Čelákovice 15
  

 

Konečné pořadí pohár ČNS 2015 mladší žáci 

1 Čižinský (Peklo), Fries (Semily) 60
3 Ferebauer (Peklo), Dvořák, Daněk (Vsetín) 30
6-7 Seidl, Matura (Čelákovice) 24
8 Šimek (Žďár nad Sázavou) 23
9 Konečný  (Čelákovice) 22
10 Jelínek (Čelákovice) 20
11 Hrouzek (Čelákovice)
 18
12-14 Mareček, Lehečka, Forman (Dolní Radechová) 17
15-18 M. Krunert, Tolar, Nozar, Němčák (Stříbro) 16
19-21 V. Kalous, Protiva, Barnat (Čakovice)

 15 

 

Výsledky jednotlivých turnajů:

 Pohár ČNS SŽ dvojice Bystřice nad Pernštejnem 
 1.TJ Dynamo ČEZ České Budějovice AZdeněk Koudelka, Václav Koudelka 
 2.SK Kotlářka Praha Nikolas Truc, Vilém Ungermann 
 3.TJ Sokol Zbečník Václav Pohl, David Polák 
 4.MNK SDS EXMOST Modřice A Jan Bartoš, Michal Jonas 
 5.-8.TJ Dynamo ČEZ České Budějovice B Lukáš Musil, Tomáš Musil, Jan Potůček
 5.-8.MNK SDS EXMOST Modřice B Tomáš Brenner, Jakub Dujka
 5.-8.Žďár nad Sázavou A Petr Pešek, Radek Fňukal 
 5.-8.Žďár nad Sázavou B Petr Burian, Petr Komínek 
 Bystrice st. zaci dvojice 2015 - prezencni listina (1).xls Bystrice st. zaci dvojice 2015 - prezencni listina (1).xls (21.00 KB)

 Pohar CNS SZ A vysledky.pdf Pohar CNS SZ A vysledky.pdf (187.14 KB)

 Pohar CNS SZ B vysledky.pdf Pohar CNS SZ B vysledky.pdf (185.84 KB)

 Bystrice SZ PO..xls Bystrice SZ PO..xls (59.00 KB)

 Pohár ČNS MŽ dvojice Bystřice nad Pernštejnem 
 1.TJ Peklo nad Zdobnicí AOndřej Fries, Josef Čižinský
 2.SKP UNITOP Žďár nad Sázavou AŠtěpán Šimek, Kryštof Komínek
 3.NK Climax VsetínLukáš Daněk, David Dvořák
 4.MNK SDS EXMOST Modřice ALukáš Čupera, Michal Svoboda
 5.-8.TJ Peklo nad Zdobnicí BAdam Ferebauer, Adam Teplý 
 5.-8.SK Liapor Karlovy VaryJakub Svoboda, Vojtěch Tišňovský, Jan Kovalčík
 5.-8.SKP UNITOP Žďár nad Sázavou BOndřej Bukáček, Adam Bukáček, Filip Němec
 5.-8.ZŠ Proseč AFilip Romportl, David Sodomka

 Zprava o turnaji poharu CNS - Bystrice.doc Zprava o turnaji poharu CNS - Bystrice.doc (64.00 KB)

Bystrice ml. zaci dvojice 2015 - prezencni listina (1).xls Bystrice ml. zaci dvojice 2015 - prezencni listina (1).xls (22.00 KB) 

 Pohar CNS MZ A vysledky.pdf Pohar CNS MZ A vysledky.pdf (181.33 KB)

 Pohar CNS MZ B vysledky.pdf Pohar CNS MZ B vysledky.pdf (179.55 KB)

 Pohar CNS MZ C vysledky.pdf Pohar CNS MZ C vysledky.pdf (185.92 KB)

 Pohar CNS MZ D vysledky.pdf Pohar CNS MZ D vysledky.pdf (179.81 KB)

Bystrice MZ PO vysledky.xls Bystrice MZ PO vysledky.xls (63.00 KB) 

 
  Pohár ČNS MŽ trojice Karlovy Vary  
1.TJ Baník StříbroM. Krunert, L. Tolar, D. Nozar, D. Němčák 
2.TJ Peklo AJ. Čižinský, O. Fries, A. Ferebauer 
3.SK Nohejbal Hlavenec P. Svačina, F. Blahna, T. Hubinka 
4.NK CLIMAX Vsetín L. Daněk, D. Dvořák, M. Bílý 
5.-8.TJ Sokol Modřice M. Svoboda, L. Čubera, T. Bednář, P. Kolouch  
5.-8.AC Zruč-Senec 2004 AT. Rott, Z. Adam, J. Kopejtko, M. Vaňourek 
5.-8. TJ AVIA Čakovice V. Kalous, A. Barnat, D. Protiva 
5.-8. SK Liapor-WITTE Karlovy Vary J. Svoboda, J. Kovalčík, V. Tišňovský  

 MCR MZ3.pdf MCR MZ3.pdf (143.03 KB)

MCR_ml 3_zprava_stk.doc MCR_ml 3_zprava_stk.doc (169.00 KB) 

 

 Pohár ČNS jednotlivci SŽ Louny

 
 1 TJ Dynamo České BudějoviceLukáš Musil 
 2 SK Kotlářka Nikolas Truc 
 3 SK KotlářkaVilém Ungerman 
 4 TJ Sokol ZbečníkVáclav Pohl 
 5-8 TJ Sokol ZbečníkDavid Polák
 5-8 TJ Dynamo České BudějoviceVáclav Koudelka 
 5-8 TJ Dynamo České BudějoviceJan Potůček
 5-8 SK Liapor Karlovy VaryLukáš Murin 

 Seznam zucastnenych zaku Memorialu Standy Malickeho (2).pdf Seznam zucastnenych zaku Memorialu Standy Malickeho (2).pdf (183.09 KB)

skupina A - zaci (1).pdf skupina A - zaci (1).pdf (119.01 KB)

skupina B - zaci.pdf skupina B - zaci.pdf (117.76 KB)

skupina C - zaci.pdf skupina C - zaci.pdf (119.31 KB)

skupina D - zaci.pdf skupina D - zaci.pdf (120.10 KB)

Vyber z fotogalerie MSM2015 (1).pdf Vyber z fotogalerie MSM2015 (1).pdf (3.65 MB) 

Pohar CNS Louny singl-zprava delegata.doc Pohar CNS Louny singl-zprava delegata.doc (58.50 KB) 

 
 

Pohár ČNS SŽ Louny-trojice

 
 1 TJ Dynamo České Budějovice AZ. Koudelka, V. Koudelka, L. Musil 
 2 SK KotlářkaTruc, Ungermann, Novotný 
 3 TJ Sokol ZbečníkPolák, Pohl, Beran 
 4 TJ Dynamo České Budějovice BL. Musil, Potůček, Juhas 
 5-7 TJ Slavoj Český BrodZavacký, Čech, Hrdinka 
 5-7 SK Liapor Karlovy Vary AKrška, Rendl, Toman 
 5-7 SK Liapor Karlovy Vary BSvoboda, Tišňovský, Kovalčík

 MKR skupina A (1).pdf MKR skupina A (1).pdf (120.22 KB)

 MKR skupina B.pdf MKR skupina B.pdf (122.03 KB)

Play - off MKR 2015 + vysledky.pdf Play - off MKR 2015 + vysledky.pdf (201.87 KB) 

Seznam hracu Poharu CNS 2015 starsich zaku.pdf Seznam hracu Poharu CNS 2015 starsich zaku.pdf (199.05 KB) 

Vyber z fotogalerie MKR2015.pdf Vyber z fotogalerie MKR2015.pdf (2.44 MB)


 
 

 Pohár ČNS MŽ trojice-Žďár n. Sázavou

 
 1 TJ Sokol Dolní RadechováMareček, Lehečka, Forman 
 2 TJ Peklo nad ZdobnicíČižinský, Ferebauer, Fries 
 3 UNITOP SKP Žďár nad SázavouŠimek, O. Bukáček, A. Bukáček 
 4 TJ AVIA ČakoviceProtiva, V. Kalous, Bernat 
 5 TJ Sokol SDS EXMOST ModřiceBednář, Svoboda, Čupera 

 Prezencni listina poharu CNS - Zdar n.S..pdf Prezencni listina poharu CNS - Zdar n.S..pdf (111.05 KB)

Play off - ml. zaci, Zdar n.S..pdf Play off - ml. zaci, Zdar n.S..pdf (213.94 KB) 


 

 Pohár ČNS MŽ Semily-dvojice

 
 1 NK Climax Vsetín Dvořák, Daněk
 2 TJ Sokol Semily Čižinský, Fries
 3 Spartak Čelákovice B Seidl, Jelínek, matura
 4 Spartak Čelákovice A Konečný, Hrouzek
 5-8 TJ Avia Čakovice V. Kalous, Protiva, Barnat 
 5-8 TJ Sokol Modřice A Bednář, Čupera
 5-8 TJ Peklo Ferebauer, Koblic
 5-8 TJ Sokol Modřice B Jurka, Svoboda

 

Mladsi_zaci_B_5.pdf Mladsi_zaci_B_5.pdf (111.14 KB) 

Zprava o turnaji poharu CNS - Semily 2015.doc Zprava o turnaji poharu CNS - Semily 2015.doc (63.50 KB) 

 

Pohár ČNS starších žáků trojic -  Semily 14.3. 2015
1  TJ Avia Čakovice A
 Kalous, Brož, Hozman
2  SK Kotlářka Praha
 Truc, Ungermann, Novotný
3  TJ Sokol Dolní Radechová
 Levý, Mareček, Lehečka
4 TJ Dynamo České Budějovice
 L. Musil, T. Musil, Potůček
5.-8.  TJ Sokol Zbečník
 Pohl, Beran, Pokorný
5.-8.  SK Šacung Benešov
 Šperlík, Š. Krunnert, L. Krunnert,  Furbacher
5.-8.  TJ Slavoj Český Brod
 Zavacký, Čech, Hrdinka
5.-8.  SK Liapor Karlovy vary
 Rendl, Krška, Srvátka

Prezencni listina poharu CNS Elite 2015 stz.doc Prezencni listina poharu CNS Elite 2015 stz.doc (111.00 KB)

Starsi_zaci_B_5.pdf Starsi_zaci_B_5.pdf (112.17 KB) 

 

 Pohár ČNS MŽ Čelákovice-trojice

 1Čelákovice A Seidl, Matura, Konečný 
 2Čelákovice BHrouzek, Jelínek, Wild 
 3PekloČižinský, Fries, Lisková, Koblic 
 4Hlavenec Svačina, Hubinka, Blahna 
 5-7Čakovice V. Kalous, Protiva, Barna 
 5-7Žďár nad SázavouŠimek, O. Bukáček, A. Bukáček 
 5-7PankrácLepší, Sláma, Marek 
 
 
 

Prezencni listina[1].pdf Prezencni listina[1].pdf (161.72 KB)

Skupina B[1].pdf Skupina B[1].pdf (40.70 KB)

Konecne poradi[1].pdf Konecne poradi[1].pdf (100.80 KB) 

 

Pohár ČNS SŽ Čelákovice-trojice

 1 České Budějovice V. Koudelka, Z. Koudelka, L. Musil
 2 Čakovice Z. Kalous, Brož, Hozman
 3 Horažďovice Slavíček, F. Hokr, Buriánek, Plechatá
 4 Kotlářka Truc, Ungermann, Novotný
 5-8 Zbečník Polák, Pohl, Beran
 5-8 Dolní Radechová Levý, Mareček, Forman
 5-8 Český Brod Hrdinka, Čech, Zavacký
 5-8 Čelákovice A Nesládek, Urbánek, Konečný

Prezencni listina.pdf Prezencni listina.pdf (168.70 KB)

Skupina B.pdf Skupina B.pdf (52.45 KB)

Predkolo.pdf Predkolo.pdf (101.72 KB)

Konecne umisteni.pdf Konecne umisteni.pdf (104.62 KB)


Pohár ČNS starších žáků dvojic -  Zbečník 22.2.2015
1  TJ Dynamo ČEZ České Budějovice A Koudelka Z., Koudelka V.
2  TJ AVIA Čakovice A Kalous Z., Brož
3  TJ Sokol Zbečník A Polák, Pohl 
4 TJ Sokol Dolní Radechová  Levý, Mareček
5.-8.  SK Kotlářka Praha Truc, Ungermann, Novotný
5.-8.  TJ Dynamo ČEZ České Budějovice B Musil L., Musil T. 
5.-8.  TJ AVIA Čakovice B Hozman, Hozmanová
5.-8.  TJ Sokol Zbečník B Beran, Vávra

Pohár ČCNS Zbečník - prezentace Pohár ČNS Zbečník - prezentace (62.00 KB)

Pohár ČNS Zbečník - zpráva delegáta Pohár ČNS Zbečník - zpráva delegáta (56.50 KB)


 

 
Další >
Partneři ČNS
BOTAS
GALA
ALEA
Triko4U
 tvcom
POKORNÝ - SÍTĚ
 

Top!