Úterý, 04.srpen 2020
 
Hlavní menu
Aktuality
ČNS
Regionální svazy ČNS
Dokumenty
Reprezentace ČR
Mezinárodní soutěže
Pohárové soutěže
Mistrovství ČR
Ligové soutěže
Trenéři a rozhodčí
Mládež
Individuality
Historie
Projekty
Mediální servis
Prodejna
Chci hrát nohejbal
Chci pomoci nohejbalu
Pořádáme turnaj
Úrazové pojištění
Nejnovější obsah
Nově vloženo:
10.03. Pohár ČNS žen 2016
03.03. Mistrovství 2016 ČR
18.01. Mládež 2015-2017 ČOV
05.01. Pohár ČNS dorostu 2016
Naposledy upraveno:
10.06. ONS Náchod
10.06. KNS Hradec Králové
10.04. ONS České Budějovice
25.09. KNS Zlín
31.07. Ponožky ELWE s vlaječkou
22.05. Mistrovství 1981 ČSR
22.05. Mistrovství 1985 ČSR
Přihlášení





Zapomenuté heslo?
Kdo tu je ?
Právě zde jsou
Hosté : 4

Zpravodajství z nohejbalu a diskuse

Pohár ČNS žáků 2014 Tisk

Pohár ČNS mladších a starších žáků 2014 :

Rozpis Poháru ČNS mládeže 2014 - dodatek č.3 Rozpis Poháru ČNS mládeže 2014 - dodatek č.3 (412.11 KB)

 

Propozice turnajů:
Zveřejnění
propozic
 Termín Místo Disciplína Propozice
  9.2.2014 Chodovtrojice ST PDF  (243.86 KB)
 27.2.2014 15.3.2014 Prostějovdvojice ST H  (173.94 KB)
 13.3.2014 22.3.2014 Semilydvojice ST+ML P  (157.13 KB)
 13.3.2014 23.3.2014 Čelákovicetrojice ML p  (353.12 KB)
  28.9.2014 Lounytrojice ST+ML pdf (122.66 KB)
 28.10.2014 Lounyjednotlivci ST P (120.51 KB)
  7.12.2014 Prostějovtrojice ST+ML P (188.16 KB)

 

Průběžné pořadí po 6. turnaji:
 Poř.Družstvo Body 
 1 TJ Dynamo České Budějovice 439
 2 TJ Sokol I Prostějov 278
 3 TJ Avia Čakovice 90
 4-5 Dolní Radechová 78
 4-5 SK NOHEJBAL Žatec 78
 6-7 TJ Sokol Zbečník 60
 6-7 TJ Sokol SDS EXMOST Modřice 60
 8NK Valašské Meziříčí 48
 9TJ Sokol VYNK Horažďovice Hapon  45 
 10-13TJ Slovan Chabařovice  30 
 10-13AC Zruč-Senec  30 
 10-13NK Zvěrkovice  30 
 10-13TJ Peklo  30 

 

Výsledky jednotlivých turnajů:

Poslední žákovská smeč - st. žáci
 1 TJ Dynamo České Budějovice Žikeš, Višváder, Koudelka
 2 NK Valašské MeziříčíPodzemný,  Straka, Andrýs, Majštiník
 3 TJ Sokol I Prostějov Ftačník, Pospíšil, Spáčil, Kábrt
 4 TJ Sokol SDS EXMOST Modřice  Boleloucký, Bartoš, Svoboda
 5-8 TJ Sokol ZbečníkPohl, Polák, Beran 
 5-8 Dolní Radechová Levý, Středa, Mareček
 5-8 TJ Avia Čakovice Heřman, Kalous, Brož
 5-8 TJ Peklo  Horčička, Lisek, Veselý

 

Poslední žákovská smeč - ml. žáci
 1TJ Sokol SDS EXMOST Modřice ABrener, Lukl, Krunert
 2TJ PekloŠimeček, Čižinský, Fries
 3TJ Spartak Čelákovice ANesládek, Urbánek, Vajgl
 4NK Climax VsetínDvořák, Sychra, Daněk
 5-8TJ Sokol SDS EXMOST Modřice BČupera, Bednář, Chytrý, Svoboda
 5-8TJ Spartak Čelákovice BJelínek, Choura, Löffelman
 5-8TJ Spartak Čelákovice CKonečný, Seidl, Matura
 5-8TJ Avia ČakoviceMatura, Fišer, Heřmanová

 

Memoriál Standy Maličkého - Starší žáci
 1Jakub FtačníkTJ Sokol I Prostějov
 2Jaroslav KovaříkSKN Žatec
 3David ŽikešTJ Dynamo České Budějovice
 4David VišváderTJ Dynamo České Budějovice
 5-8Zdeněk Koudelka TJ Dynamo České Budějovice
 5-8Václav KoudelkaTJ Dynamo České Budějovice
 5-8Lukáš MusilTJ Dynamo České Budějovice
 5-8Patrik LevýTJ Sokol Dolní Radechová

Prezence Prezence (185.10 KB)

Tabulky skupin Tabulky skupin (1.54 MB)

Play-off Play-off (1.57 MB)

Zpráva o turnaji Zpráva o turnaji (60.50 KB)

 

Memoriál Karla Raise Louny - Starší žáci
 1TJ Dynamo České Budějovice AŽikeš, Z.Koudelka, V.Koudelka
 2TJ Sokol Dolní RadechováLevý, Středa, Mareček
 3TJ Dynamo České Budějovice BL.Musil, T.Musil, Potůček
 4TJ Sokol Zbečník Pohl, Polák, Beran 
 5-8TJ Slovan Chabařovice Henzl, Molnár, Kraus 
 5-8SKN Žatec Kovařík, Sehák, Vlček, Tóth 
 5-8TJ Peklo Lisek, Horčička, Veselý 
 5-8AC Zruč-Senec Boček, Urban, Schicker, Rott 

 

Pohár ČNS Louny trojice 2014 - tabulka A Pohár ČNS Louny trojice 2014 - tabulka A (222.98 KB)

Pohár ČNS Louny trojice 2014 - tabulka B Pohár ČNS Louny trojice 2014 - tabulka B (24.88 KB)

Pohár ČNS Louny trojice 2014 - výsledky Pohár ČNS Louny trojice 2014 - výsledky (31.00 KB)

Pohár ČNS Louny trojice 2014 - výsledky a foto Pohár ČNS Louny trojice 2014 - výsledky a foto (4.39 MB)

Elite Cup Semily - starší žáci
 1 TJ Sokol I ProstějovFtačník, Kábrt, Brenner
 2 TJ Dynamo České Budějovice AŽikeš, Višvader
 3 TJ Dynamo České Budějovice BKoudelka V., Koudelka Z.
 4 TJ Avia ČakoviceKalous Z., Brož
 5-8 TJ Sokol SDS EXMOST Modřice Boleloucký, Svoboda
 5-8 TJ Sokol VYNK Horažďovice Hapon Buriánek, Slavíček
 5-8 NK Zvěrkovice Tůma, Kulhánek
 5-8 TJ Sokol Zbečník Pohl, Beran

Prezenční listina Prezenční listina (276.30 KB)

Skupina A Skupina A (105.02 KB) Skupina B Skupina B (109.34 KB) Skupina C Skupina C (104.07 KB) Skupina D Skupina D (103.57 KB)

Play-off Play-off (228.26 KB)

Konečné pořadí Konečné pořadí (271.32 KB)

Zpráva zástupce KM Zpráva zástupce KM (203.27 KB)

Elite Cup Semily - Mladší žáci
 1TJ Peklo nad ZdobnicíŠimeček, Čižinský
 2TJ Sokol SDS EXMOST ModřiceBrenner, Lukl, Šimek
 3TJ Avia ČakoviceFišer, Protiva

Výsledky Výsledky (110.27 KB)

 

Hanácký pohár žáků
 1 TJ Sokol I Prostějov AFtačník, Kábrt
 2 TJ Dynamo České Budějovice AŽikeš, Višvader
 3 TJ Dynamo České Budějovice BKoudelka V., Koudelka Z.
 4 TJ Avia ČakoviceKalous Z., Brož
 5-8 NK ZvěrkoviceTůma, Kulhánek
 5-8 TJ Sokol SDS EXMOST ModřiceBoleloucký, Bartoš
 5-8 TJ Sokol I Prostějov BPospíšil, Brenner
 5-8 TJ Dynamo České Budějovice C Musil L., Potůček J.

prezenční listina: str.1 str.1 (116.68 KB), str.2 str.2 (140.31 KB), str.3 str.3 (113.85 KB)

tabulka skupiny A tabulka skupiny A (135.49 KB)

tabulka skupiny B tabulka skupiny B (148.49 KB)

vyřazovací část vyřazovací část (111.34 KB)

Zprava o turnaji poharu CNS - Prostejov_zaci_2014.pdf Zpráva zástupce KM (251.69 KB)

Pohár ČNS žáků trojic -  Chodov 9.2.2014
1 TJ Dynamo České Budějovice A Žikeš, Višváder, Koudelka Z.
2 TJ Sokol I Prostějov Ftačnik, Kábrt, Brenner
3 TJ Dynamo České Budějovice BKoudelka V., Potůček, Musil L., Musil T.
4TJ Sokol Horažďovice VYNK Hapon Buriánek, Hokr F., Slavíček
5.-8. SKN Žatec Kovařík, Vlček, Sehak
5.-8. TJ Slovan Chabařovice Henzl A., Henzl Š., Molnár
5.-8. TJ Avia Čakovice Kalous Z., Hozman, Brož
5.-8. Zruč – Senec 2004 Boček, Ausberger, Urban, Rott

Prezenční listina Prezenční listina (190.85 KB)

Výsledky Výsledky (287.79 KB)

Zpráva zástupce KM Zpráva zástupce KM (203.07 KB)

 
< Předch.   Další >
Partneři ČNS
BOTAS
GALA
ALEA
Triko4U
 tvcom
POKORNÝ - SÍTĚ
 

Top!