Úterý, 04.srpen 2020
 
Hlavní menu
Aktuality
ČNS
Regionální svazy ČNS
Dokumenty
Reprezentace ČR
Mezinárodní soutěže
Pohárové soutěže
Mistrovství ČR
Ligové soutěže
Trenéři a rozhodčí
Mládež
Individuality
Historie
Projekty
Mediální servis
Prodejna
Chci hrát nohejbal
Chci pomoci nohejbalu
Pořádáme turnaj
Úrazové pojištění
Nejnovější obsah
Nově vloženo:
10.03. Pohár ČNS žen 2016
03.03. Mistrovství 2016 ČR
18.01. Mládež 2015-2017 ČOV
05.01. Pohár ČNS dorostu 2016
Naposledy upraveno:
10.06. ONS Náchod
10.06. KNS Hradec Králové
10.04. ONS České Budějovice
25.09. KNS Zlín
31.07. Ponožky ELWE s vlaječkou
22.05. Mistrovství 1981 ČSR
22.05. Mistrovství 1985 ČSR
Přihlášení





Zapomenuté heslo?
Kdo tu je ?
Právě zde jsou
Hosté : 17

Zpravodajství z nohejbalu a diskuse

Pohár ČNS žáků 2013 Tisk
Rozpis Poháru ČNS žáků 2013:

4.10.2013 - Rozpis Pohár ČNS mládeže 2013 Rozpis Poháru ČNS mládeže 2013 - dodatek č.1 (1.04 MB)

4.10.2013 - Rozpis Poháru ČNS mládeže 2013 Rozpis Poháru ČNS mládeže 2013 - dodatek č.1 (406.29 KB)

 

Propozice turnajů:
Zveřejnění propozicíTermín turnajeTurnaj Propozice ke stažení
 23.2.2013Žďár nad Sázavoutrojice 
 9.3.2013TachovdvojicePohár ČNS Tachov 2013 dvojice žáci a dorost Propozice (29.00 KB)
 23.3.2013Semilydvojice Pohár ČNS žáků - Propozice Elite Cup 23.3.2013 Propozice (24.50 KB)
21.8.2013 28.9.2013LounytrojicePropozice - Memoriál Karla Raise - Louny 28.9.2013 Propozice (119.06 KB)

 

Plakát - Memoriál Karla Raise - Louny 28.9.2013 Plakát (456.61 KB)
4.10.201328.10.2013LounyjednotlivciPropozice Propozice (117.01 KB)
4.10.201310.11.2013ProstějovtrojicePropozice Propozice (187.84 KB)
4.10.201317.11.2013Kotlářkatrojice Mikulasska smec tz 2013.pdf Propozice (301.00 KB)

 

Celkové pořadí po 7. turnaji:

Poř.DružstvoBody
1.TJ Sokol I Prostějov397
2.SK Kotlářka Praha300
3.TJ Dynamo České Budějovice   237
4. KZO Miláno 2007 Košice   132
5.TJ Sokol Modřice     90
6.TJ AVIA Čakovice    86
7.TJ Sokol VYNK Horažďovice Hapon 75
8.SKN Žatec63
9.TJ Slovan Chabařovice  57
10.TJ Sokol Semily 48
11.-13.TJ Peklo nad Zdobnicí 30
11.-13.SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary    30 
11.-13.Dolní Radechová30
14.-15. UNITOP SKP Žďár n.S.     15
14.-15.Sokol Zbečník15

 

Výsledky jednotlivých turnajů

Pohár ČNS žáků trojic-  Kotlářka 17.11.2013
1

TJ Sokol I Prostějov

 Jakub Ftačník, Jan Matkulčík, Marian Příhoda

2SK Kotlářka

Petr Chejn, Lukáš Novotný, Soukup

3TJ Dynamo České Budějovice A 


David Žikeš, David Višvader, Jan Bělík, Potůček J.

4KZO Miláno 2007 Košice

Kristián Vidlička, Pavol Gábor, Lukáš Vidlička

5.-8.

TJ Sokol SDS EXMOST Modřice A

Jan Hanus, Boleloucký Q. , Svoboda T.

5.-8.TJ Dynamo České Budějovice B

Zdeněk Koudelka, Václav Koudelka, Lukáš Musil, T. Musil

5.-8Sokol Zbečník

Pohl, Beran, Polák, Vávra

5.-8

TJ Sokol Dolní Radechová

Levý, Pošepný, Středa

Prezenční listina Prezenční listina (53.89 KB)

Tabulky skupin Tabulky skupin (1.16 MB)

Play-off Play-off (26.00 KB)

 

Pohár ČNS žáků trojic-  Prostějov 10.11.2013
1

TJ Sokol I Prostějov

 Jakub Ftačník, Jan Matkulčík, Marian Příhoda

2SK Kotlářka

Petr Chejn, Lukáš Novotný, Lukáš Ruckűr

3KZO Miláno 2007 Košice

Kristián Vidlička, Pavol Gábor, Lukáš Vidlička, Miroslav Vidlička

4TJ Dynamo České Budějovice B

Zdeněk Koudelka, Václav Koudelka, Lukáš Musil

5.-8.

TJ Dynamo České Budějovice A

David Žikeš, David Višvader, Jan Bělík

5.-8.TJ Sokol VYNK Horažďovice Hapon

Josef Slavíček, Filip Hokr, Martin Buriánek, Tereza Štěchová

5.-8TJ Sokol SDS EXMOST Modřice A

Jan Hanus, Jan Bartoš, Filip Kolbert

5.-8

SK Liapor WITTE Karlovy Vary

Jiří Bartoška, Jan Bystřický, Jakub Malý

Prezenční listina Prezenční listina (44.50 KB)

Výsledky Výsledky starší žáci (766.92 KB)

Foto starší žáci Foto starší žáci (871.66 KB)

Výsledky mlaší žáci Výsledky mladší žáci (456.03 KB)

Foto maldší žáci Foto mladší žáci (875.47 KB)

Zpráva zástupce STK Zpráva zástupce STK (254.50 KB)

 

Pohár ČNS žáků jednotlivců-  Louny 28.10.2013
1

TJ Sokol I Prostějov

Jakub Ftačník

2TJ Dynamo České Budějovice

Karel Tůma

3TJ Slovan Chabařovice

Filip Štrejl

4KZO Miláno 2007 Košice

Kristián Vidlička

5.-8.

TJ Sokol I Prostějov

Marian Příhoda

5.-8.TJ Sokol VYNK Horažďovice Hapon

Martin Buriánek

5.-8NK Žatec

Jaroslav Kovařík

5.-8

TJ Sokol I Prostějov

Jan Matkulčík

Prezenční listina Prezenční listina (188.84 KB)

Základní skupiny Základní skupiny (382.04 KB)

Osmifinálové skupiny Osmifinálové skupiny (248.40 KB)

Play-off Play-off (198.20 KB)

Zpráva z poháru Zpráva z poháru (1.77 MB)

 

Pohár ČNS žáků trojic -  Louny 28.9.2013
1

SK Kotlářka

Chejn, Soukup, Novotný

2TJ Dynamo České Budějovice A

Žikeš, Višvader, Bělík, Musil

3TJ Sokol I Prostějov

Ftačnik, Matkulčík, Příhoda

4KZO Miláno 2007 Košice

Gábor, Vidlička K. , Vidlička L.

5.-8.TJ Sokol SDS EXMOST Modřice

Hanus J. , Boleloucký Q. , Svoboda T.

5.-8.TJ Dynamo České Budějovice B

Musil L. , Koudelka Z. , Koudelka V. , Potůček J.

5.-8TJ Sokol VYNK Horažďovice Hapon Slavíček, Hokr, Buriánek, Štěchová
5.-8TJ Sokol Dolní Radechová Levý, Středa, Pošepný

Starsi zaci - skupina A.pdf Starší žáci - skupina A (172.51 KB)

Starsi zaci - skupina B.pdf Starší žáci - skupina B (124.35 KB)

Mladsi zaci - I.kolo.pdf Mladší žáci - I.kolo (271.10 KB)

Mladsi zaci - II.kolo.pdf Mladší žáci - II.kolo (331.25 KB)

Memorial Karla Raise2013-vysledky.pdf Memoriál Karla Raise2013-výsledky (684.61 KB)

Memorial Karla Raise2013-zprava.pdf Memoriál Karla Raise2013-zpráva (184.33 KB)

 

Pohár ČNS žáků dvojic -  Semily 23.3.2013
1 SK KotlářkaSoukup, Chejn
2 TJ Sokol SemilyPotůček, Kábrt
3 TJ Sokol I ProstějovFtačník, Matkulčík, Příhoda
4 TJ Dynamo České BudějoviceŽikeš, Višváder
5.-8. TJ Sokol SDS EXMOST ModřiceBoleloucký, Hanus
5.-8. TJ AVIA Čakovice "A"Truc, Z.Kalous
5.-8.   TJ AVIA Čakovice "B"Čapková, Zavřel 
5.-8.  TJ Sokol VYNK Horažďovice HaponSlavíček, Hokr

 

Semily 2013 STZ prezentace Semily 2013 STZ prezentace (79.00 KB)

Semily 2013 STZ skupina A Semily 2013 STZ skupina A (230.00 KB)

Semily 2013 STZ skupina B Semily 2013 STZ skupina B (232.50 KB)

Semily 2013 STZ skupina C Semily 2013 STZ skupina C (230.00 KB)

Semily 2013 STZ skupina D Semily 2013 STZ skupina D (234.00 KB)

Semily 2013 STZ PLAY-OFF Semily 2013 STZ PLAY-OFF (35.50 KB)

Semily 2013 STZ pořadí Semily 2013 STZ pořadí (134.00 KB)

Semily 2013 STZ zpráva delegáta Semily 2013 STZ zpráva delegáta (57.50 KB)

Semily 2013 STZ foto1 Semily 2013 STZ foto1 (1.45 MB)

Semily 2013 STZ foto2 Semily 2013 STZ foto2 (1.44 MB)

Semily 2013 STZ foto3 Semily 2013 STZ foto3 (1.43 MB)

Semily 2013 STZ foto4 Semily 2013 STZ foto4 (1.45 MB)

  

Pohár ČNS žáků dvojic -  Tachov 9.3.2013
1 TJ Sokol I ProstějovFtačník, Pospíšil
2 SKN ŽatecKovařík, Nekolný
3 SK KotlářkaSoukup, Chejn
4 TJ Sokol ModřiceHanus, Boleloucký
5.-6. TJ Slovan ChabařoviceHenzl, Štrejl
5.-6. TJ Dynamo České BudějoviceŽikeš, Bělík, Tůma
7.-8.   TJ AVIA Čakovice Z.Kalous, Zavřel 
7.-8.  TJ Sokol HoražďoviceSlavíček, F.Hokr, Buriánek

 

 PČNS dvojice Tachov 2013 - prezentace PČNS dvojice Tachov 2013 - prezentace (24.00 KB)

PČNS dvojic Tachov 2013 - losování PČNS dvojic Tachov 2013 - losování (21.50 KB)

PČNS dvojic Tachov 2013 - výsledky PČNS dvojic Tachov 2013 - výsledky (26.50 KB)

PČNS dvojic Tachov 2013 - celkové pořadí PČNS dvojic Tachov 2013 - celkové pořadí (159.00 KB)

PČNS dvojic Tachov 2013 - zpráva z turnaje PČNS dvojic Tachov 2013 - zpráva z turnaje (23.00 KB)

PČNS dvojic Tachov 2013 - Foto 1 PČNS dvojic Tachov 2013 - Foto 1 (226.10 KB)

PČNS dvojic Tachov 2013 - Foto 2 PČNS dvojic Tachov 2013 - Foto 2 (190.75 KB)

 

 

Pohár ČNS žáků trojic -  Žďár nad Sázavou 23.2.2013
1 TJ Sokol I ProstějovFtačník, Matkulčík, Příhoda
2 TJ AVIA ČakoviceTruc, Z.Kalous, Zavřel
3 SK KotlářkaChejn, Soukup, Ruckev
4 TJ Peklo nad ZdobnicíŠimeček, Kovář, Veselý 
5 UNITOP SKP Žďár n.S.Šimek, Štefáček, Pešek
6 SK LIAPOR WITTE Karlovy VaryBartoška, Šinágl, Toman

 

 Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - Prezentace Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - Prezentace (119.50 KB)

Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - skupina A Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - skupina A (418.00 KB)

Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - skupina B Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - skupina B (416.10 KB)

Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - play off Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - play off (233.92 KB)

Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - Celkové umístění Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - Celkové umístění (25.50 KB)

Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - Komentář k turnaji Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - Komentář k turnaji (29.50 KB)

Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - Zpráva o turnaji Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - Zpráva o turnaji (63.00 KB)

Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - foto z vyhlášení Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - foto z vyhlášení (171.83 KB)

 

 
< Předch.   Další >
Partneři ČNS
BOTAS
GALA
ALEA
Triko4U
 tvcom
POKORNÝ - SÍTĚ
 

Top!