Úterý, 04.srpen 2020
 
Hlavní menu
Aktuality
ČNS
Regionální svazy ČNS
Dokumenty
Reprezentace ČR
Mezinárodní soutěže
Pohárové soutěže
Mistrovství ČR
Ligové soutěže
Trenéři a rozhodčí
Mládež
Individuality
Historie
Projekty
Mediální servis
Prodejna
Chci hrát nohejbal
Chci pomoci nohejbalu
Pořádáme turnaj
Úrazové pojištění
Nejnovější obsah
Nově vloženo:
10.03. Pohár ČNS žen 2016
03.03. Mistrovství 2016 ČR
18.01. Mládež 2015-2017 ČOV
05.01. Pohár ČNS dorostu 2016
Naposledy upraveno:
10.06. ONS Náchod
10.06. KNS Hradec Králové
10.04. ONS České Budějovice
25.09. KNS Zlín
31.07. Ponožky ELWE s vlaječkou
22.05. Mistrovství 1981 ČSR
22.05. Mistrovství 1985 ČSR
Přihlášení





Zapomenuté heslo?
Kdo tu je ?
Právě zde jsou
Hosté : 18

Zpravodajství z nohejbalu a diskuse

Pohár ČNS dorostenců 2013 Tisk
Rozpis Poháru ČNS dorostenců 2013:

4.10.2013 - Rozpis Pohár ČNS mládeže 2013 Rozpis Poháru ČNS mládeže 2013 - dodatek č.1 (1.04 MB)

4.10.2013 - Rozpis Poháru ČNS mládeže 2013 Rozpis Poháru ČNS mládeže 2013 - dodatek č.1 (406.29 KB)

 

Propozice turnajů:
Zveřejnění propozicí Termín turnajeTurnaj Propozice ke stažení
  23.2.2013 Žďár nad Sázavou trojice Propozice Pohár Vysočiny Žďár n.S. 23.2.2013 Propozice  (287.31 KB)
  2.3.2013 Semilydvojice Propozice Elite Cup 2013 - trojice Semily 2.3.2013 Propozice (30.50 KB)
  9.3.2013 Tachovdvojice Pohár ČNS Tachov 2013 dvojice Propozice (29.00 KB)
4.10.201328.10.2013 LounyjednotlivciPropozice Propozice (117.01 KB)
4.10.2013 16.11.2013 Týn nad Vltavou

trojice

Propozice Propozice (129.17 KB)
4.10.2013 17.11.2013 Kotlářkadvojice Propozice Propozice (309.81 KB)

Celkové pořadí po 6. turnaji:

Poř.DružstvoBody
1.TJ Sokol Stratov384
2.Sokol VYNK Horažďovice Hapon262
3.SK Kotlářka Praha  179
4.TJ Dynamo České Budějovice  158
5.TJ Sokol Semily     83
6.TJ Sokol SDS EXMOST Modřice    80 
7.SK Zvěrkovice    75 
8.TJ Sokol Prostějov      72
9.-10.UNITOP SKP Žďár nad Sázavou    15
9.-10.KZO Miláno 2007 Košice    15

 

Výsledky jednotlivých turnajů:

Pohár ČNS dorostu dvojic- Kotlářka 17.11.2013
1

TJ Sokol VYNK Horažďovice Hapon "A"

Pivnička, Hokr
2

TJ Sokol Stratov "A"

Putík, Chadim J., Chadim T.

3TJ Dynamo České Budějovice "A"

Chalupa, Fík

4

TJ Sokol Semily B

Klaban, Sehrig

5-8

TJ Sokol Semily A

Souček, Kučera

5-8

NK Zvěrkovice A

Sliacký, Burian

5-8

TJ Sokol I Prostějov

Roba, Ftačník, Příhoda

5-8

TJ Sokol VYNK Horažďovice Hapon "B"

Knebl, Cibulka

Prezenční listina Prezenční listina (57.54 KB)

Tabulky skupin Tabulky skupin (859.11 KB)

Play-off Play-off (33.50 KB)

 

Pohár ČNS dorostu trojic- Týn nad Vltavou 16.11.2013
1

TJ Sokol VYNK Horažďovice Hapon

Knebl, Pivnička, Hokr
2

TJ Sokol Stratov "A"

Kalous J, Chadim J., Šulc

3TJ Sokol I Prostějov

Roba, Ftačník, Matkulčík

4

TJ Dynamo České Budějovice "A"

Žikeš, Bělík, Višvader

5-8

TJ Dynamo České Budějovice "B"

Chalupa, Hrdlička D., Koudelka V., Koudelka Z.

5-8

NK Zvěrkovice

Sliacký, Burian, Hrdlička V., Tůma

5-8

TJ Sokol Stratov "B"

Chadim T., Krejčík, Červinka, Schneider

5-8

SK Kotlářka Praha

Šťastný, Sýs, Líbal

Prezenční listina Prezenční listina (200.00 KB)

Tabulky základních skupin Tabulky základních skupin (239.87 KB)

Play-off Play-off (147.56 KB)

Zpráva o turnaji Zpráva o turnaji (175.79 KB)

 

Pohár ČNS dorostu jednotlivců - Louny 28.10.2013
1TJ Sokol StratovJiří Putík
2

TJ Sokol VYNK Horažďovice Hapon

Milan Knebl

3SK Kotlářka Praha

Vojtěch Sýs

4

TJ Dynamo České Budějovice

Dominik Hrdlička

5-8

NK Zvěrkovice

David Burian

5-8

TJ Sokol Semily

Martin Klaban

5-8

SK Kotlářka Praha

Jakub Petrás

5-8

KZO Miláno 2007 Košice

Lukáš Vidlička

Prezenční listina Prezenční listina (196.28 KB)

Základní skupiny Základní skupiny (246.81 KB)

Osmifinálové skupiny Osmifinálové skupiny (230.02 KB)

Play-off Play-off (196.87 KB)

Zpráva z poháru Zpráva z poháru (1.77 MB)

Pohár ČNS dorostu dvojic - Tachov 9.3.2013
1TJ Sokol Stratov "B"J.Kalous, Putík
2

TJ Dynamo České Budějovice

Fík, Chalupa
3TJ Sokol Modřice "A"R.Nykl, Gulda
4

TJ Sokol VYNK Horažďovice Hapon "B"

Cibulka, Knebl
5-8 

TJ Sokol VYNK Horažďovice Hapon "A"

Hokr, Pivnička
5-8TJ Sokol Modřice "C" Halva, M.Nykl
5-8TJ Sokol I ProstějovRoba, Ftačník
5-8TJ Sokol Stratov "A"Jarolím, Červinka

 PČNS dvojic Tachov 2013 - prezentace PČNS dvojic Tachov 2013 - prezentace (24.00 KB)

PČNS dvojic Tachov 2013 - losování PČNS dvojic Tachov 2013 - losování (21.50 KB)

PČNS dvojic Tachov 2013 - výsledky PČNS dvojic Tachov 2013 - výsledky (26.50 KB)

PČNS dvojic Tachov 2013 - celkové pořadí PČNS dvojic Tachov 2013 - celkové pořadí (159.00 KB)

PČNS dvojic Tachov 2013 - zpráva PČNS dvojic Tachov 2013 - zpráva (23.00 KB)

PČNS dvojic Tachov 2013 - Foto PČNS dvojic Tachov 2013 - Foto (233.36 KB)

 

Pohár ČNS dorostu trojic - Semily 2.3.2013
1TJ Sokol Stratov "B"T.Chadim, Jarolím, Putík, Horvát
2

TJ Sokol VYNK Horažďovice Hapon

Pivnička, Hokr, Knebl
3SK Kotlářka Praha "A"Sýs, Líbal, Symerský
4SK Kotlářka Praha "B"J.Petrás, O.Petrás, Závorka
5-8 TJ Sokol Semly "B"Kučera, Sehrig, Strmiska
5-8TJ Sokol SDS EXMOST Modřice Gulda, R.Nykl, M.Nykl
5-8SK ZvěrkoviceV.Hrdlička, Sliacký, Burian
5-8TJ Sokol Stratov "A"J.Kalous, J.Chadim, Červinka

 PČNS Semily 2013 trojice - prezentace.xls PČNS Semily 2013 trojice - prezentace (26.00 KB)

PČNS Semily 2013 trojice - skupina A PČNS Semily 2013 trojice - skupina A (23.50 KB)

PČNS Semily 2013 trojice - skupina B PČNS Semily 2013 trojice - skupina B (37.50 KB)

PČNS Semily 2013 trojice - skupina C PČNS Semily 2013 trojice - skupina C (36.50 KB)

PČNS Semily 2013 trojice - skupina D PČNS Semily 2013 trojice - skupina D (23.00 KB)´

PČNS Semily 2013 trojice - play-off PČNS Semily 2013 trojice - play-off (26.00 KB)

PČNS Semily 2013 trojice - Zpráva delegáta PČNS Semily 2013 trojice - Zpráva delegáta (62.50 KB)

PČNS Semily 2013 trojice - foto1 PČNS Semily 2013 trojice - foto1 (1.63 MB)

PČNS Semily 2013 trojice - foto2 PČNS Semily 2013 trojice - foto2 (139.38 KB)

Pohár ČNS dorostu trojic - Žďár nad Sázavou 23.2.2013
1 TJ Sokol Stratov "B"T.Chadim, Jarolím, Putík
2 TJ Sokol Stratov "A"J.Kalous, J.Chadim, Červinka
3 SK Kotlářka Praha "B"J.Petrás, O.Petrás, Závorka
4 SK Kotlářka Praha "A"Šťastný, Líbal, Symerský
5-8 UNITOP SKP Žďár nad SázavouBrychta, Landa, Jelínek
5-8 TJ Sokol SDS EXMOST Modřice Nevřivý, Štěpánek, M.Nykl
5-8 SK ZvěrkoviceV.Hrdlička, Sliacký, D.Hrdlička
5-8 TJ Sokol Semily "A"Souček, Kučera, Strmiska

Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - Prezentace Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - Prezentace (119.50 KB)

Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - skupina A Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - skupina A (464.86 KB)

Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - skupina B Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - skupina B (468.65 KB)

Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - skupina C Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - skupina C (469.76 KB)

Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - skupina D Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - skupina D (469.22 KB)

Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - osmifinále Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - osmifinále (69.58 KB)

Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - play off Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - play off (233.92 KB)

Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - Celkové umístění Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - Celkové umístění (25.50 KB)

Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - Komentář k turnaji Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - Komentář k turnaji (29.50 KB)

Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - Zpráva delegáta Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - Zpráva delegáta (63.00 KB)

Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - foto z vyhlášení Pohár Vysočiny 2013 Žďár n.S. - foto z vyhlášení (168.04 KB)

 

 
< Předch.   Další >
Partneři ČNS
BOTAS
GALA
ALEA
Triko4U
 tvcom
POKORNÝ - SÍTĚ
 

Top!