Úterý, 04.srpen 2020
 
Hlavní menu
Aktuality
ČNS
Regionální svazy ČNS
Dokumenty
Reprezentace ČR
Mezinárodní soutěže
Pohárové soutěže
Mistrovství ČR
Ligové soutěže
Trenéři a rozhodčí
Mládež
Individuality
Historie
Projekty
Mediální servis
Prodejna
Chci hrát nohejbal
Chci pomoci nohejbalu
Pořádáme turnaj
Úrazové pojištění
Nejnovější obsah
Nově vloženo:
10.03. Pohár ČNS žen 2016
03.03. Mistrovství 2016 ČR
18.01. Mládež 2015-2017 ČOV
05.01. Pohár ČNS dorostu 2016
Naposledy upraveno:
10.06. ONS Náchod
10.06. KNS Hradec Králové
10.04. ONS České Budějovice
25.09. KNS Zlín
31.07. Ponožky ELWE s vlaječkou
22.05. Mistrovství 1981 ČSR
22.05. Mistrovství 1985 ČSR
Přihlášení





Zapomenuté heslo?
Kdo tu je ?
Právě zde jsou
Hosté : 18

Zpravodajství z nohejbalu a diskuse

Pohár ČNS dorostenců 2012 Tisk

Rozpis Poháru ČNS 2012, propozice jednotlivých turnajů :

Rozpis Poháru ČNS mládeže 2012 Rozpis Poháru ČNS mládeže 2012 (1.06 MB)

Rozpis poháru ČNS mládeže 2012 Rozpis poháru ČNS mládeže 2012 (418.42 KB)

Pohár ČNS 2012 - propozice Tachov Pohár ČNS 2012 - propozice Tachov (28.50 KB)

Hanácký pohár dorostu 2012 - propozice Hanácký pohár dorostu 2012 - propozice (67.50 KB)

Pohár Vysočiny žáků a dorostu 2012 - propozice Pohár Vysočiny žáků a dorostu 2012 - propozice (63.00 KB)

Pohár ČNS 2012, Elite Cup - propozice Pohár ČNS 2012, Elite Cup - propozice (29.50 KB)

Pohár ČNS 2012 - propozice Louny Pohár ČNS 2012 - propozice Louny (26.50 KB)

 

Průběžné pořadí

Poř.DružstvoBody
1.TJ Sokol Stratov365
2.TJ Sokol I Prostějov222
3.SK Kotlářka Praha165
4.TJ Sokol Semily161
5.SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary     0

 

  Výsledky jednotlivých turnajů:

Pohár ČNS dorostu trojic - Tachov 5.2.2012
1 TJ Sokol Stratov "A"Strejček, Budkai
2 TJ Sokol Stratov "C"Kalous, Jarolím
3 TJ Sokol Semily "B"Andrýs, Souček
4 TJ Sokol Stratov "B"Holas, Rabas
5 TJ Sokol Semily "A"Rypka, Klaban
6-7 TJ Sokol Semily "C" Doubek, Holata, Sehrig
6-7 SK Kotlářka Praha "A"Fišer, Symerský
8 SK Kotlářka Praha "B"Sadílek, Líbal

 

Pohár ČNS Tachov - prezentace Pohár ČNS Tachov - prezentace (29.50 KB)

Pohár ČNS Tachov - skupina A Pohár ČNS Tachov - skupina A (769.10 KB)

Pohár ČNS Tachov - skupina B Pohár ČNS Tachov - skupina B (768.95 KB)

Pohár ČNS Tachov - skupina C Pohár ČNS Tachov - skupina C (780.44 KB)

Pohár ČNS Tachov - výsledky play-off Pohár ČNS Tachov - výsledky play-off (404.46 KB)

Pohár ČNS Tachov - výsledková listina Pohár ČNS Tachov - výsledková listina (157.50 KB)

 

Pohár ČNS dorostu dvojic - Prostějov 11.3.2012
1 TJ Sokol I Prostějov "A"Pacejka, Pírek
2 SKP Žďár nad SázavouNejedlý, Košík, Jelínek
3 TJ Sokol Stratov "C"Putík, Kalous J.
4 TJ Sokol Semily "A"Souček, Andrýs
5-8 TJ Sokol I Prostějov "B"Roba, Anděl
5-8 TJ Sokol I Prostějov "C" Matkulčík, Ftačník
5-8 TJ Sokol Stratov "A"Strejček, Jarolím
5-8 TJ Sokol Stratov "B"Rabas, Červinka, Šulc

 

Hanácký pohár 2012 - prezentace Hanácký pohár 2012 - prezentace (234.50 KB)

Hanácký pohár 2012 - skupina I. Hanácký pohár 2012 - skupina I. (261.42 KB)

Hanácký pohár 2012 - skupina II. Hanácký pohár 2012 - skupina II. (254.02 KB)

Hanácký pohár 2012 - skupina III. Hanácký pohár 2012 - skupina III. (282.59 KB)

Hanácký pohár 2012 - skupina IV. Hanácký pohár 2012 - skupina IV. (235.45 KB)

Hanácký pohár 2012 - výsledky play-off a zpráva Hanácký pohár 2012 - výsledky play-off a zpráva (97.50 KB)

 

Pohár ČNS dorostu trojic - Žďár nad Sázavou 17.3.2012
1 TJ Sokol Stratov "A"Strejček, Kalous J., Holas
2 SK Kotlářka Praha "A"Petrás J., Chadim T., Symerský
3 TJ Sokol I Prostějov "A"Pacejka, Pospíšil, Anděl
4 TJ Sokol I Prostějov "B"Pírek, Zrubecký, Karafiát
5-8 UNITOP SKP Žďár nad SázavouNejedlý D., Nejedlý L., Jelínek
5-8 TJ Sokol SDS EXMOST Modřice Gulda, Nykl, Vostřejš
5-8 SK Kotlářka Praha "B"Chadim J., Fišer, Petrás O.
5-8 TJ Sokol Stratov "B"Šulc, Jarolím, Červinka, Putík

 

Pohár Vysočiny 2012 - prezentace Pohár Vysočiny 2012 - prezentace (113.50 KB)

Pohár Vysočiny 2012 - výsledková listina Pohár Vysočiny 2012 - výsledková listina (128.50 KB)

 

Pohár ČNS dorostu trojic - Semily 24.3.2012
1 TJ Sokol Stratov "A"Strejček, Budkai, Holas
2 TJ Sokol Semily "A"Souček, Strmiska, Potůček
3 TJ Sokol I Prostějov "A"Pacejka, Karafiát, Anděl, Černý
4 SK Kotlářka Praha "B"Petrás O., Chadim J., Fišer, Novák
5-8 TJ Sokol I Prostějov "B"Zrbecký, Roba, Pospíšil
5-8 TJ Sokol SDS EXMOST Modřice Gulda, Nykl, Svoboda
5-8 SK Kotlářka Praha "A"Sýs, Petrás J, Chadim T.
5-8 TJ Sokol Stratov "B"Šulc, Jarolím, Červinka, Kalous J.

 

Elite Cup 2012 - przentace Elite Cup 2012 - przentace (21.08 KB)

Elite Cup 2012 - skupina A Elite Cup 2012 - skupina A (13.55 KB)

Elite Cup 2012 - skupina B Elite Cup 2012 - skupina B (13.12 KB)

Elite Cup 2012 - skupina C Elite Cup 2012 - skupina C (13.63 KB)

Elite Cup 2012 - play-off, výsledky Elite Cup 2012 - play-off, výsledky (19.91 KB)

 

Pohár ČNS dorostu jednotlivců - Louny 28.9.2012
1 Martin StrejčekTJ Sokol Stratov
2 Jakub PetrásSK Kotlářka Praha
3 Tomáš RobaTJ Sokol I Prostějov
4 Jiří PutíkTJ Sokol Stratov
5-8 Tomáš JarolímTJ Sokol Stratov
5-8 Lukáš Souček TJ Sokol Semily
5-8 Jan AndrýsTJ Sokol Semily
5-8 Alexandr RypkaTJ Sokol Semily

 

MSM 2012 - prezentace MSM 2012 - prezentace (40.66 KB)

MSM 2012 - A skupina MSM 2012 - A skupina (20.62 KB)

MSM 2012 - B skupina MSM 2012 - B skupina (19.60 KB)

MSM 2012 - C skupina MSM 2012 - C skupina (26.32 KB)

MSM 2012 - D skupina MSM 2012 - D skupina (19.83 KB)

MSM 2012 - play-off MSM 2012 - play-off (36.96 KB)

MSM 2012 - zpráva MSM 2012 - zpráva (38.53 KB)

 
< Předch.   Další >
Partneři ČNS
BOTAS
GALA
ALEA
Triko4U
 tvcom
POKORNÝ - SÍTĚ
 

Top!