Sobota, 10.duben 2021
 
Hlavní menu
Aktuality
ČNS
Regionální svazy ČNS
Dokumenty
Reprezentace ČR
Mezinárodní soutěže
Pohárové soutěže
Mistrovství ČR
Ligové soutěže
Trenéři a rozhodčí
Mládež
Individuality
Historie
Projekty
Mediální servis
Prodejna
Chci hrát nohejbal
Chci pomoci nohejbalu
Pořádáme turnaj
Úrazové pojištění
Nejnovější obsah
Nově vloženo:
10.03. Pohár ČNS žen 2016
03.03. Mistrovství 2016 ČR
18.01. Mládež 2015-2017 ČOV
05.01. Pohár ČNS dorostu 2016
Naposledy upraveno:
10.06. ONS Náchod
10.06. KNS Hradec Králové
10.04. ONS České Budějovice
25.09. KNS Zlín
31.07. Ponožky ELWE s vlaječkou
22.05. Mistrovství 1981 ČSR
22.05. Mistrovství 1985 ČSR
Přihlášení





Zapomenuté heslo?
Kdo tu je ?
Právě zde jsou
Hosté : 19

Zpravodajství z nohejbalu a diskuse

Regionální nohejbalové svazy Tisk
OkresKontaktní osobaTelefonE-mail
BenešovMiloslav Ziegler
Masarykovo nám. 154
256 01 Benešov
321123581b
774871527
974871527z
BrnoAntonín Stehlík
Vabská 13
625 00 Brno
604446153
ChebJiří Chalupný
Jabloňová 19
350 02 Cheb
604486017
ChrudimJUDr. Petr Šáda
Bartolomějská 87
530 02 Pardubice
737602006
466511020z
469692304b
České BudějoviceMiloslav Řehoř, Ing.
Pod lesem 186
370 10
České Budějovice
387 225 160
387 864 940
602 146 646
Český KrumlovPetr Hruška
Větřní 299
382 11 Český Krumlov
337732565b
337750846z
724165803
-
Děčín - Česká LípaMiroslav Luskač
Čertova voda 62
405 02 Děčín
728669149
DomažliceJosef Daněk
Dvořákova 457
344 01 Domažlice
379724843b
379714182z
379714461z
723214840
Havlíčkův BrodMIlan Bělohlávek
Václav Baloun,
Helena Satrapová
OSS H.Brod,
Ledečská 3295
580 01 Havlíčkův Brod
569 421 851
731 441 698

Hradec Královéing. Karel Kovanda
Všestary 137
503 12
492 112 231
606 661 909
-
Jindřichův HradecFrantišek Uhlíř
Mládežnická 251/IV
377 01
Jindřichův Hradec
384 320 666
728 676 192
Karlovy VaryVladimír Hlavatý
Hradištní 116
360 18 Karlovy Vary
353 222 434
606 748 494
KladnoFrantišek Viedeman736 611 324
KlatovyPavel SvobodaPod Koníčky 454/II339 01 Klatovy376320273b
376321480z
736186976
KolínJosef Cidlinský
Za Baštou 1358
280 00 Kolín
321 721 941-
KroměřížAlois Hýža
Úprkova 3692
76701 Kroměříž
721 374 223
573 341 524
Kutná Horaing. Petr Rackovský
Žilenická 1535
263 01 Čáslav
776245430
973235750 
327314243b
Lounying.Karel Jonák
Líšťany, ul. Kašlíkov 250
440 01 Louny
415691073
602192375
Mladá BoleslavPetr Procházka
TGM 1084
293 01 Mladá Boleslav
326 345 70-
NáchodJosef Heřmánek
Zborovská 507
547 01 Náchod
491 433 647
491 446 348
NymburkPetr Švarc
Kolínská 1969
288 02 Nymburk
723 485 328
325 513 106
-
OstravaMiroslav Běhůnek
Lužická 8/505
700 30 Ostrava 
603 474 490
PardubiceMartin Suchánek
Lonkova 484
530 09 Pardubice
736505513
466824088z
466410748b
PlzeňVladimír Vlach
Zahradní 41
326 00 Plzeň
723583584
377413170z
Plzeň jihVáclav Rojík
Prádlo 24
335 01 Nepomuk
724432959
371591234
Plzeň severJiří Urban
V úvoze 343
331 51 Kaznějov
605221839
Praha západPavel Kočiš
Osnice 70
252 42
Jesenice u Prahy
241932119b
PříbramJan Mertl
Jáchymovská 1009
263 01 Dobříš
603 361 561
RokycanyIng. Zbyněk Tengler603862755
SokolovIng. Richard Ledvina Osvoboditelů 353357 31 Horní Slavkov602877853-
StrakoniceFrantišek Rybák
Zvolenská 888
386 01 Strakonice
342321877
607511273
-
TáborJUDr. Jan Vobr
Pintova 389
390 01 Tábor
381251979
602438498
TachovJiří Houser
Fučíkova 207
349 53 Bezdružice
374629206b
606872631
374794118z

TepliceTomáš Herink
U stadionu 162
435 13 Meziboří
603709141
Ústí nad LabemZdeněk Koblížek
Důlce 7
400 01 Ústí nad Labem
475531290
475220894
Ústí nad OrlicíPavel Šedý
Vinohradská 734
560 02 Česká Třebová
724231652
 VsetínPetr ČunekHavlíčkova 118675701 Valašské Meziříčí737910145
 VyškovDoc.Ing. Zdeněk Skaličan CSc.
Smetanovo nábřeží
628 01 Vyškov
737941835

 
< Předch.
Partneři ČNS
BOTAS
GALA
ALEA
Triko4U
 tvcom
POKORNÝ - SÍTĚ
 

Top!