Úterý, 04.srpen 2020
 
Hlavní menu
Aktuality
ČNS
Regionální svazy ČNS
Dokumenty
Reprezentace ČR
Mezinárodní soutěže
Pohárové soutěže
Mistrovství ČR
Ligové soutěže
Trenéři a rozhodčí
Mládež
Individuality
Historie
Projekty
Mediální servis
Prodejna
Chci hrát nohejbal
Chci pomoci nohejbalu
Pořádáme turnaj
Úrazové pojištění
Nejnovější obsah
Nově vloženo:
10.03. Pohár ČNS žen 2016
03.03. Mistrovství 2016 ČR
18.01. Mládež 2015-2017 ČOV
05.01. Pohár ČNS dorostu 2016
Naposledy upraveno:
10.06. ONS Náchod
10.06. KNS Hradec Králové
10.04. ONS České Budějovice
25.09. KNS Zlín
31.07. Ponožky ELWE s vlaječkou
22.05. Mistrovství 1981 ČSR
22.05. Mistrovství 1985 ČSR
Přihlášení





Zapomenuté heslo?
Kdo tu je ?
Právě zde jsou
Hosté : 9

Zpravodajství z nohejbalu a diskuse

Pohár ČNS žáků 2011 Tisk

Rozpis Poháru ČNS mládeže 2011 :

Rozpis Poháru ČNS mládeže 2011 Rozpis Poháru ČNS mládeže 2011 (410.50 KB)

      Přloha : Přihláška na Pohár ČNS 2011 Přloha : Přihláška na Pohár ČNS 2011 (68.50 KB)

Propozice jednotlivých akcí :

Propozice PČNS Tachov 5.2.2011 Propozice PČNS Tachov 5.2.2011 (28.50 KB)

Propozice PČNS Semily 26.3.2011 Propozice PČNS Semily 26.3.2011 (27.00 KB)

Propozice PČNS Louny - jednotlivci 28.9.2011 Propozice PČNS Louny - jednotlivci 28.9.2011 (28.50 KB)

Propizice Poháru ČNS starších žáků trojic - Louny 28.10.2011 Propozice Poháru ČNS starších žáků trojic - Louny 28.10.2011 (34.00 KB)

Poslední žákovská smeč Prostějov 20.11.2011 - propozice Poslední žákovská smeč Prostějov 20.11.2011 - propozice (144.00 KB)

Průběžné pořadí

 

Poř.DružstvoBody
1.TJ AVIA Čakovice322
2.TJ Sokol I Prostějov229
3.TJ Sokol Stratov201
4.TJ Sokol SDS EXMOST Modřice 90
5.SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary     0

 

  Výsledky jednotlivých turnajů

 

Pohár ČNS žáků dvojic -  Tachov 5.2.2011
1 TJ AVIA ČaskoviceKalous, Putík
2 TJ Stratov AJarolím, Pivnička
3TJ Sokol I Prostějov Ftáčník, Matkulčík
4TJ Sokol SDS EXMOST ModřiceGulda, Nykl 
5-8 TJ Stratov BSchneider, Červinka, Horvát
5-8TJ Slovan ChabařoviceSehrig, Doubek
5-8 TJ Jiskra AšLulley, Kříž
5-8TJ Sokol SDS EXMOST ModřiceNykl, Gulda

 

 Tachov žáci skup A Tachov žáci skup A (995.47 KB)

Tachov žáci skup B Tachov žáci skup B (983.23 KB)

Tachov žáci skup C Tachov žáci skup C (963.16 KB)

Tachov žáci skup D Tachov žáci skup D (976.67 KB)

Tachov žáci play-off Tachov žáci play-off (940.23 KB)

Tachov žáci - celkové výsledky Tachov žáci - celkové výsledky (38.56 KB)

 

Pohár ČNS žáků trojic -  Semily 26.3.2011
1 TJ AVIA ČakoviceKalous, Putík, Mleziva
2 TJ Sokol I ProstějovRoba, Ftačník, Matkulčík
3TJ Dynamo České BudějoviceSliacký, Hrdlička D., Hrdlička V.
4TJ Sokol StratovJarolím, Novák, Horvát
5-8 TJ Sokol SDS EXMOST ModřiceNykl, Čoupek, Boleloucký
5-8TJ Slovan ChabařoviceSehrig, Doubek, Komár
5-8 TJ PekloPříhoda, Žůrek, Bodlák
5-8TJ Sokol SemilySouček, Tichák, Strmisko

 

 Skupina A Skupina A (12.65 KB)

Skupina B Skupina B (12.33 KB)

Skupina C Skupina C (12.74 KB)

Skupina D Skupina D (13.16 KB)

 

Pohár ČNS žáků jednotlivců - "Memoriál S.Maličkého"  Louny 28.9.2011
1 Jiří PutíkTJ AVIA Čakovice
2 Tomáš RobaTJ Sokol I Prostějov
3 Tomáš JarolímTJ Sokol Stratov
4 Tomáš MlezivaTJ AVIA Čakovice
5-8 Marek ČervinkaTJ Sokol Stratov
5-8 František SchneiderTJ Sokol Stratov
5-8  Martin ŠulcTJ Sokol Stratov
5-8 Jakub FtačníkTJ Sokol I Prostějov

 

Pohár ČNS Memoriál ST.Maličkého Louny - výsledky Pohár ČNS Memoriál ST.Maličkého Louny - výsledky (105.50 KB)

 

Pohár ČNS žáků trojic -  Memoriál K.Raise Louny 28.10.2011
1 TJ AVIA ČakoviceKalous J., Putík, Mleziva, Kalous Z.
2 Pohoda KAC KošiceBiroš, Múdry, Belko
3 TJ Sokol I ProstějovRoba, Pospíšil, Matkulčík
4TJ Sokol SDS EXMOST ModřiceNykl, Gulda, Hanus
5-8 TJ Slovan ChabařoviceSehrig, Doubek, Štrejl
5-8NK Vodňany "A"Špatný, Marek, Sliacký
5-8 NK Vodňany "B"Burian, Hrdlička D., Hrdlička V.
5-8TJ Sokol StratovJarolím, Šulc, Červinka

 

  Pohár ČNS trojic - Memoriál K.Raise Louny 28.10.2011 Pohár ČNS trojic - Memoriál K.Raise Louny 28.10.2011 (128.50 KB)

 

Pohár ČNS žáků trojic -  Poslední smeč Prostějov 20.11.2011
1 TJ AVIA ČakoviceKalous J., Putík, Mleziva
2 TJ Sokol StratovJarolím, Červinka, Pivnička
3 TJ Sokol I ProstějovRoba, Pospíšil, Matkulčík, Ftačník
4Trebišov NK 99 "A"Haník, Grančay, Švec
5-8 TJ Sokol SemilySouček, Tichák, Strmiska, Potůček
5-8TJ Sokol SDS EXMOST ModřiceNykl, Gulda, Hanus
5-8 KAC KošiceBíroš, Múdry, Bertko
5-8Trebišov NK 99 "B"Roman, Baka, Zambori

 

PS Prostějov - výsledky skupin PS Prostějov - výsledky skupin (1.85 MB)

PS Prostějov - výsledky play-off PS Prostějov - výsledky play-off (919.83 KB)

PS Prostějov - prezencní listina PS Prostějov - prezencní listina (47.00 KB)

PS Prostějov - zpráva zástupce KM - PCNS STZ 3 Prostejov 2011.doc PS Prostějov - zpráva zástupce KM (24.00 KB)

 

 
< Předch.   Další >
Partneři ČNS
BOTAS
GALA
ALEA
Triko4U
 tvcom
POKORNÝ - SÍTĚ
 

Top!