Úterý, 04.srpen 2020
 
Hlavní menu
Aktuality
ČNS
Regionální svazy ČNS
Dokumenty
Reprezentace ČR
Mezinárodní soutěže
Pohárové soutěže
Mistrovství ČR
Ligové soutěže
Trenéři a rozhodčí
Mládež
Individuality
Historie
Projekty
Mediální servis
Prodejna
Chci hrát nohejbal
Chci pomoci nohejbalu
Pořádáme turnaj
Úrazové pojištění
Nejnovější obsah
Nově vloženo:
10.03. Pohár ČNS žen 2016
03.03. Mistrovství 2016 ČR
18.01. Mládež 2015-2017 ČOV
05.01. Pohár ČNS dorostu 2016
Naposledy upraveno:
10.06. ONS Náchod
10.06. KNS Hradec Králové
10.04. ONS České Budějovice
25.09. KNS Zlín
31.07. Ponožky ELWE s vlaječkou
22.05. Mistrovství 1981 ČSR
22.05. Mistrovství 1985 ČSR
Přihlášení





Zapomenuté heslo?
Kdo tu je ?
Právě zde jsou
Hosté : 11

Zpravodajství z nohejbalu a diskuse

Pohár ČNS dorostenců 2011 Tisk

Základní Rozpis Poháru ČNS 2011 :

Rozpis Poháru ČNS mládeže 2011 Rozpis Poháru ČNS mládeže 2011 (410.50 KB)

      Příloha : Přihláška do Poháru ČNS mládeže 2011 Příloha : Přihláška do Poháru ČNS mládeže 2011 (68.50 KB)

Propozice jednotlivých akcí :

Propozice PČNS Tachov 5.2.2011 Propozice PČNS Tachov 5.2.2011 (28.50 KB)

Propozice PČNS Hanácký pohár dorostu Prostějov 13.2.2011 Propozice PČNS Hanácký pohár dorostu Prostějov 13.2.2011 (27.50 KB)

Propozice PČNS jednotlivců - Louny 28.9.2011 Propozice PČNS jednotlivců - Louny 28.9.2011 (28.50 KB)

 

Konečné pořadí

 

Poř.DružstvoBody
1.TJ Sokol I Prostějov200
2.SK Kotlářka Praha197
3TJ Sokol Mnichovo Hradiště134
4.Sokol VYNK Horažďovice Hapon22
5.-6.NK ELNA Počerady    15
5.-6.UNITOP SKP Žďár nad Sázavou    15 
7.-8.TJ Sokol SDS EXMOST Modřice     0 
7.-8.SK LIAPOR WITTE Karlovy Vary     0

 

  Výsledky jednotlivých turnajů

 

Pohár ČNS dorostu trojic - Tachov 5.2.2011
1 TJ SOKOL I ProstějovPacejka, Drobil, Rosenberk
2 SK Kotlářka Praha BVedral, Rabas, Fišer, Petrás J.
3 SK Kotlářka Praha AMacurek, Strejček, Petrás O.
4 Sokol Mnichovo HradištěŠimáně, Holas, Budkai, Kašpárek
5-8 TJ Jiskra AšRada, Huspek, Kříž T., Kříž M.
5-8 VYNK Horažďovice Hapon AVoruda, Hokr, Boček
5-8 VYNK Horažďovice Hapon BSmitka, Knebl, Zrubecký
5-8 NK ELNA Počerady APetrák, Sýs, Hájíček

 

Tachov dorost skup A Tachov dorost skup A (1.34 MB)

Tachov dorost skup B Tachov dorost skup B (1.33 MB)

Tachov dorost skup C Tachov dorost skup C (1006.56 KB)

Tachov dorost skup D Tachov dorost skup D (982.58 KB)

Tachov dorost play-off Tachov dorost play-off (1.10 MB)

Tachov dorost - celkové výsledky Tachov dorost - celkové výsledky (38.18 KB)

 

Pohár ČNS dorostu dvojic - "Hanácký pohár" Prostějov 13.2.2011
1 TJ SOKOL I Prostějov ADrobil, Rosenberk
2 Reprezentace ČRPacejka, Strejček
3 Sokol Mnichovo HradištěHolas, Budkai
4 TJ Dynamo České BudějoviceFík, Matějka
5-8 TJ SOKOL I Prostějov BWiesner, Kolář
5-8 SK Kotlářka Praha AMacurek, Vedral
5-8 SK Kotlářka Praha BVoruda, Zrubecký
5-8 SK Kotlářka Praha CPetrás, Kalous

 

Startovní listina Hanácký pohár 2011 Startovní listina Hanácký pohár 2011 (40.00 KB)

Hanácký pohár 2011 - skupina 1 Hanácký pohár 2011 - skupina 1 (478.89 KB)

Hanácký pohár 2011 - skupina 2 Hanácký pohár 2011 - skupina 2 (519.05 KB)

Hanácký pohár 2011 - skupina 3 Hanácký pohár 2011 - skupina 3 (487.77 KB)

Hanácký pohár 2011 - skupina 4 Hanácký pohár 2011 - skupina 4 (510.09 KB)

Hanácký pohár 2011 - výsledky play-off Hanácký pohár 2011 - výsledky play-off (42.50 KB)

 

Pohár ČNS dorostu jednotlivců - "Memoriál St.Maličkého" Louny 28.9.2011
1 Martin StrejčekSK Kotlářka Praha
2 Vojtěch HolasTJ Sokol Mnichovo Hradiště
3 Tomáš RobaTJ Sokol I Prostějov
4 Jakub PetrásSK Kotlářka Praha
5-8 Tomáš JelínekUNITOP SKP Žďár nad Sázavou
5-8 Lukáš BudkaiTJ Sokol Mnichovo Hradiště
5-8 David ŠimáněTJ Sokol Mnichovo Hradiště
5-8 Tomáš DrobilTJ Sokol I Prostějov

 

Pohár ČNS Memoriál St.Maličkého Louny - výsledky Pohár ČNS Memoriál St.Maličkého Louny - výsledky (105.50 KB)

 

 

 
< Předch.   Další >
Partneři ČNS
BOTAS
GALA
ALEA
Triko4U
 tvcom
POKORNÝ - SÍTĚ
 

Top!